Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megéri fenntartani az orosz...

Megéri fenntartani az orosz embargót?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért, mert a nyugat beavatkozott az orosz érdekszférába, és ezt Oroszország nyilván nem hagyja, nem kéne saját magunknak kárt okozni, pláne kívülállóként.



2016. febr. 26. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Igen.

Hitlernek is szépen meg lett engedve, hogy azt csinálja, amit csak akar, aztán csúnya vége lett.

Az meg külön nevetséges, hogy "orosz érdekszféra", mivel az ukránok rohadtul nem akarnak orosz érdekszféra lenni.

De gondolom titeket, diktatúraajnározó széljobbereket, ez rohadtul nem érdekel.

2016. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Budai: 1300 milliárd forint kárt okozott az orosz embargó"


Szerintem meg 2500-at.

Én nyertem!

2016. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok ehhez a színvonalas hozzászóláshoz, "kedves" első. Senki nem beszélt diktatúráról, az, hogy a te picinyke agyad ezt nem tudja felfogni, nehogy már az ország pénzébe kerüljön! Itt gazdasági érdekről van szó, és ha picit is képben lennél a világ dolgaival, tudnád, hogy a világban MINDIG voltak érdekszférák, a nyugatnak is megvannak a sajátjai. Érdekes, amikor Koszovó független állam lett, és a nyugat nem ismerte el, egyikőtök szája sem sírt, az valahogy természetes volt, mert hát a "demokratikus nyugat". Mindegy, úgyse fogod fel, amit írtam, szóval további jó széljobberezést, ilyen "egyszerű" embernek ez való. :)
2016. febr. 26. 14:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Ah, szoval koszovot megszallta egy szomszed orszag?
2016. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyugat elismerte*
2016. febr. 26. 14:30
 6/14 A kérdező kommentje:

"Ah, szoval koszovot megszallta egy szomszed orszag?"


Nem. Népszavazáson kinyilvánította. Miért, Ukrajnát megszállta Oroszország? Egy részét, ahol szintén népszavazás volt. Butcher, Irak 2003-as megszállásánál mutasd meg légyszíves, hogy hány helyen emelted fel az ellen a szavad, hogy egy ország (USA) megszállt egy másikat. Ja hogy ilyen nincs, Ah...

2016. febr. 26. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:

#6


Ja, nem szállták meg őket, csak valahonnan hirtelen orosz katonák és tankok császkáltak kelet-Ukrajnában.

De tényleg nem.

2016. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, azt ugye vágod, hogy az imádott Putyinisztánodban a hozzád hasonlókat szépen, csendben föld alá juttatják, mert a rendszer nem tűri a kritikát?

Szerintem örülj neki, hogy nem ott élsz. Nem kell nyalni az orosz führerednek.

2016. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tehát, néhány analfabétának: A kérdés az, hogy MAGYARORSZÁGNAK megéri-e gazdaságilag az embargó vagy sem? Nem az, hogy ki szállt meg kit és ki vett el és mit. Amúgy gondolom ti donyeckből írtok, hiszen harcoltok az ukrán szabadságért az orosz elnyomók ellen.
2016. febr. 26. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem éri meg fenntartani, de ha tagjai vagyunk valamilyen közösségnek (NATO, EU), akkor illik részt venni a KÖZÖS érdekek ervenyesiteseben és nem csak a penzosztaskor tartani a markunkat, miközben élvezzük, h a NATO védi a seggunket.
2016. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!