Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik hatalomra...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek a Jobbik hatalomra kerül valaha? Ha igen mikor?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Ja, főleg most, hogy zuhan a támogatottságuk. :))
2016. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
2022 előtt nem valószínű.
2016. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem valószínű h valaha is felkerülnének. Mer egyszerűen nincs akkora bázisuk.

Pl a Jobbik élkepesztően népszerű a nyugdíjasok körében ?

Nem, Na ők azok akik 90% megszavaznak egy kormányt csak azért.

Állításuk szerint ők a legnépszerűbbek a "fiatalok körében " Aha azokra gondolsz akik kimentek nyugatra ?

Mert ha 600 E az elég sok. Túl sok fiatal pedig nem maradt MO-n. De ahogy én látom ők tesznek minden politikai dologra. Igen persze a Jobbiknak van ifjúsági mozgalma. Most gondolkozzon el mindenki h náluk van több fiatal v esetleg moziban az SW 7-en pl.


Politikával általában 30-40+...-es emberek foglalkoznak ők pedig nem jobbikosok.

A jobbik nem is tom h kiket tud megszólítani igazából ?

Mer egyik állításukkal ütik a másikat.

Pl EU-s béreket de lépjünk ki az EU-ból.


Arról nem beszélve h mennyien utálják őket az állatuk "házárulókan" nevezett más pártokat támogató emberek meg mennyi tüntetés volt ellenük.

Én tudom h ők azt hiszik h népszerűek de ez nincs így.

Bajuk van a más pártok támogatóival, nemzetiségekkel, homoszexuálisokkal ....

Ezek összesen akkora tömegek h milliókat tesznek ki ezért nem valószínű h felkerülnek.


Aki elhiszi jó aki nem az meg lepontoz. Ennyi.

(És nem, nem vagyok liberális csak reálisan gondolkodom.)

2016. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Ők még mindig hamarabb, mint bárki más.
2016. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos nem valószínű. Nem dől meg a rezsim még jó pár választásig...
2016. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Minél később annál jobb, de a legjobb ha soha. Ha mégis az lenne a legjobb ha elfogadnának végre, hogy Mo. NATO tag és nem bomlasztanának tovább.
2016. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a jobbik kormányra kerülne az nem tenne jót az országnak.

Egy olyan választási eredményre kíváncsi lennék, ahol a fidesz-kndp nyer de nincs meg az 50%-a, a második pedig a jobbik lesz. Kisebbségi kormányzás, fidesz-jobbik koalíció, esetleg fidesz+egy baloldali párt koalíciója vagy anarchia. Ha a jobbik ügyesen manőverez, 2018-ban megláthatjuk...

2016. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra mindig kíváncsi voltam hogy miért nem lenne jó az országnak ha ők kormányoznának, amikor még nem is voltak hatalmon.
2016. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Arra mindig kíváncsi voltam hogy miért nem lenne jó az országnak ha ők kormányoznának, amikor még nem is voltak hatalmon."


Ennyi erővel Csermobilba is elmehetnél lakni nem baj h te nem tod h a sugárzás majd megöl attól az még megtörténik. Akik tudják h mér nem jó, azoknak nem kell magyarázni akik meg nem azok a NEM ÉRTEM H MIÉRT kategória.

Soha nem is fogjátok.

2016. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

"Bajuk van a más pártok támogatóival, nemzetiségekkel, homoszexuálisokkal ....

Ezek összesen akkora tömegek h milliókat tesznek ki ezért nem valószínű h felkerülnek."


Azért az remélem tiszta, hogy ti ugyanezt írtátok akkor is, amikor azt pedzegették, hogy a Jobbik átlépi-e a 20%-os határt, és lehet-e Magyarország második legerősebb pártja...

2016. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!