Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogod sajnálni azokat az...

Fogod sajnálni azokat az embereket, akik a jobbikra szavaznak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 23:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem fogom. Már sajnálom őket.
2010. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
miért sajnálnám nagyon jó párt, sajnos mond 1-2 hülyeséget de idáig ök a legjobbak
2010. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Az MSZP szavazókat már sajnálni sem lehet?
2010. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
jah, sajnálni fogom, hisz elveszik tőlük az esélyt a javulásra.
2010. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy azok is megszívják akik nem rájuk szavaznak és azok is akik rájuk, mert a Fidesz semmit nem tehet!


Én elég sűrűn írogatok itt, és már 3-4 hete jeleztem hogy a Fidesz retorikája folyamatosan változik.

Gyakorlatilag ott volt egy nagy váltás, amikor Orbán körbejárta azokat akiknek shamecol. Szinte biztos hogy lobbizni akart a nagytőkénél, hogy valamit kicsikarjon belőlük, hogy ne keljen ekkorát sarcolni az embereke.

Sajnos esélytelen, mert nem mint partner tárgyal, hanem mint megvesztegetett tettestárs. Elhajtották mint a legyet. Azóta egyre visszafogottabb az elszámoltatással kapcsolatban, és az intézkedésekkel kapcsolatban is.

Előbb csak 2 felé ment a kommunikáció egy agresszívabb megmondó Kövér és Navracsics a visszafogott, és persze a jobbik multi felfogását harsogó Semjén. Aztán lassan kialakult hogy Pokorni, Szíjártó, és már mindenki kommunikál. Ügyesek, nagyon ügyesek Kubatov egy zseni, hisz mindenki mást mond persze élek nélkül, ami lehetővé teszi hogy ne akadjon egymásba a mondanivaló, hogy fésülhető lehessen. Mára már oda érkeztünk, hogy sokkal rosszabb minden " mese ahogy az is hogy nem tudták" és az idén nem várható csak """KIIGAZÍTÁS """ és fel lendülés is minimum 2 év az az 2013 ami lehetetlen!

Hiszen az adócsökkentést 2011-13 közé sorolják, és a bevezetés évében egyszerűen mitől lenne jobb?


Konfúzió!


Sem a multik sem a bankok sem az Eu semmi nem lesz felülvizsgálva, csak leakarják húzni a bőrt az emberekről. Gyakorlatilag, tényleg ott folytatják ahol az MSZP abbahagyta. Orbán biztos hogy sokkal jobb ember mint Gyurcsány, de nem tehet semmit mert az igazi fizut nem a parlamentből kapja.

2010. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogom sajnálni magam. A Fidesz meg az MSZP már bizonyította a nagy semmit. Mégis kire szavazzak? Az mszp-re? vagy az attól egyáltalán nem jobb Fideszre???
2010. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

FideszMszp kampanyfilm 2010. Egyik kutya masik eb.


http://www.youtube.com/watch?v=zKoecdmYj5o

2010. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is rájuk szavazok szebb jövőt
2010. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Én a liberálisokat sajnálom, manapság nem lehet könnyű nekük:(
2010. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobbik az egyetlen tiszta, hazaszerető párt. Nem sajnálok én senkit, max azokat akik még mindig hisznek a Fidesz szép szavaiban
2010. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!