Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tulajdonképpen miért baj,...

Az tulajdonképpen miért baj, hogyha valaki nem akarja arabostítani, iszlamizálni az országát, illetve azt a vonalat támogatja, ami igyekszik megőrizni eredeti jellegét?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy sok embert miért zavar, hogy nem akar olyan elcseszett társadalomban élni.


Nekem tavaly volt 3 hónapos kiküldetésem Londonban.

Az egész város, egy nagy csalódás volt nekem, nem éreztem jól magamat.Persze, aki odaköltözik a pénz miatt, azt is meg kell érteni.


Az ottani lakhelyem egy jónak számító, de mégsem gazdag környéken volt.Ott nem voltak pakik meg hasonlók.

Viszont a beljebb, csurig volt velük minden, sokszor nem láttam európait a tömegben.

3 hónap alatt sem tudtam megszokni a fejkendős nőket, ordibáló arabokat.

Sokszor, amikor mentem, méregettek, úgy éreztem magam, mint, ahogy az Orczy téren szoktam sötétedéskor.


Ami még feltűnt, hogy rengeteg az arab feliratos üzlet, egész utcák vannak velük tele.

Szerintem, hogyha 1-2 van egy városban az nem baj, de, hogy ennyi.


Magyarország csóró, ilyen szempontból rossz hely.Viszont, egyetlenegy előnye van, Nyugat-Európával szemben, márpedig az, hogy nincs tele bevándorlókkal.


Nyugat-Európában ezt elrontották, változtatni már nem tudnak.

Nekünk figyelni kellene és tanulni a hibáikból és meg kell őrizni az ország eredeti, európaias jellegét.



2016. febr. 27. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem unjátok még?
2016. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Londonban nekem is ilyen tapasztalataim voltak. Tescóban pakisztániak, repülőtéren török személyzet. Angolok? Alig...


A nagy multikulturalizmussal az a baj, hogy a bevándorlóktól hiába várják el az integrálódást, egy részük nem képes, más részük nem hajlandó erre. Ha nekik például úgy kerek, hogy egy étterem az ő körletükben csak nemileg szegregált lehet, akkor addig erősködnek, amíg - kisebbségi jogaikra hivatkozva - megengedik nekik egy ilyen üzemeltetését. Próbálnál te őslakosként bármilyen módon szegregált éttermet fenntartani...


És ez csak egy példa a sok közül. Magukkal hozzák a kultúrájukat, ami elég nehezen összeegyeztethető egy sor európai értékkel, és azt várjuk tőlük (pontosabban várják egyesek), hogy majd leváltják azt. És ami az ijesztő, hogy a másod- és harmadgenerációsak nagy része sem teszi meg. Egymás társaságában élnek, mikroközösségekben, sokan nem is érintkeznek európai őslakosokkal - félelemből, elutasításból, kényelemből, ki tudja - , és ezáltal nem is értik meg azokat a kulturális vonásokat, amelyek elsajátítását elvárják tőlük.


Ha pedig valaki kényszeríteni akarja őket erre - rendelettel, iskolai neveléssel stb. - , azt kultúrájuk megtámadásaként hajlamosak értékelni, és sokan közülük erre agresszívan reagálnak.

2016. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

"Viszont, egyetlenegy előnye van, Nyugat-Európával szemben, márpedig az, hogy nincs tele bevándorlókkal."


Cserébe van nekünk ~1 millió rikárdónk. :D Ez szerintem veszélyesebb a magyarságra nézve. Magyarország iszlamizálódása elkerülhető, csírájában el lehet fojtani, de mit kezdünk a mostani népes kisebbségünkkel?

2016. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3.

Ez nagyon gyorsan és könnyen megoldható lenne.


Meg kell vonni a szociális ellátásukat.Illetve, a rájuk jellemzőbb bűncselekmények büntetését szigorítani.

Ha ez megtörtént, úgy húznának el az országból, mint a vadlibák.


Nagy Britanniába is nagyon sok cigány áttelepült Szlovákiából, hasonló okok miatt.

2016. febr. 27. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Én pont azt szeretem az emberiségben, hogy változatos, színes, gazdag kultúrája van. Miért akarná valaki elsilányítani, leegyszerűsíteni, uniformizálni?


Én nem akarok olyan világban élni, ahol mindenki egyforma klón-magyar!


Az emberiség a mi családunk és a Föld a mi hazánk.


Miért akar valaki egy ilyen kis bolygón elkülönülni, szegregálódni, gettóba zárni magát?!


Miért lenne jó határokkal felszabdalni magunkat és kicsinyes nemzetállamokba húzódni vissza? Nem inkább a távoli bolygókat kellene meghódítanunk?

2016. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5.


A világ attól szép, hogy változatos, igen.

Ha elmész mondjuk Dubajba, akkor megtapasztalhatod az ottani kultúrát, más értékrendet.


Viszont, ha mindent összekeverünk, akkor elvész a változatosság, unalmassá válik minden.Célját veszíthetik a külföldi nyaralások is.

2016. febr. 27. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy európaias jellegét?
2016. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én jobban örülnék olyan szegregációnak a társadalomba, ami viselkedésen és kulturáltságon alapszik. Nekem mondhatjátok, hogy így meg úgy viselkednek az arabok vagy a cigányok, miközben három év alatt Miskolcon rájöttem, hogy a magyarok se jobbak. Ezért szeretnék egy olyan világba élni, ahol nem az számít, honnan származol, hanem hogyan viselkedsz.
2016. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

"Nekem mondhatjátok, hogy így meg úgy viselkednek az arabok vagy a cigányok, miközben három év alatt Miskolcon rájöttem, hogy a magyarok se jobbak."


Akkor mehetsz is az említett 2 közé lakni akár!

mert te sem vagy jobb. :)

2016. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
A bevándorlóellenesség nagyon primitív attitűd, szégyen, mert nem méltó hozzánk.
2016. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!