Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy gondolta ezt Orbán...

Hogy gondolta ezt Orbán Viktor és a fidesz?

Figyelt kérdés
Konkrétan a kampányfilnben elhangzik\az utazgatósban\,hogy a közbiztonság javítása!HOGYAN?Miközben tudjuk melyik népcsoport miatt nem lehet este az utcán tartózkodni,ennek a tényét el sem ismerik,hogy van akkor,hogy tesznek ellene?több rendőr?azok is ezt fogják csinálni mint a maiak konkrétan elfordulnak a c. látnak,mert ha intézkednek akkor rasszisták és másnap már munkanélküliek\nem egyszeri eset\
2010. ápr. 1. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Szeretnék egy, konkrét, igazolt, publikált, utólag nem módosított döntésről olvasni, amikor valóban megtörtént, hogy a romák ellen jogosan, az arányos erőszak elvének megfelelően intézkedő rendőrt retorzió ért.

Kérdező, amúgy te hogyan javítanád a közbiztonságot?

2010. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Én a 8.kerületben dolgoztam 6 évig, a rendőrökkel közösen - nem polgárőr vagyok, még mielőtt félreértés esne.


Sok esetben volt alkalmam figyelemmel kísérni a rendőri intézkedéseket, tény, hogy a cigányokkal szemben máshogy intézkednek.


Valahogy nem tartanak a cigányok a rendőröktől, a Magyar törvényektől. Nagyon jól tudják, hogy sok esetben 24 óra múlva már kint vannak, másrészt ha bekerülnek a hűvösre még annyi gondjuk sem lesz mint most. Ingyen tv, internet, konditerem stb...


Elsődlegesen ezeken kellene változtatni, hogy igenis féljenek azok az emberek a rendőröktől, akiknek van félni valójuk. Ha bekerülnek a sittere ne mi tartsuk el őket, tartsák el saját magukat!


Komolyabb ítéleteket kellene hozni, továbbá a húsz ezer forintos szabálysértési határt el kellene törölni.


Valaki magyarázza meg nekem azt, hogy tíz ezer forintról miért kellett felemelni ezt a határt? Miért kedveznek a bűnözőknek?

2010. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen nem egyértelmű helyzeteken fog segíteni az a tervük, hogy fedélzeti kamerát kapnak a rendőrautók és be kell kapcsolniuk a rendőröknek a poloskát, ha intézkednek. Nem csak a Jobbik programot kellene éjt nappallá téve bújni, mert abból (lévén, hogy nem kerülnek kormányra) úgyse lesz semmi. A Fidesz tervei sokkal relevánsabbak, mert abból indúl majd ki az új kormány programja.
2010. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
18:58 - ne igyál előre a medve bőrére. Még bármi is lehet itt (akár a szavazások után is)...
2010. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Szeretnék egy, konkrét, igazolt, publikált, utólag nem módosított döntésről olvasni"


Ne olvass!!!Gere meghívlak,koszt kvártély biztosított,mindössze annyi feltétel van,hogy sötétedés után tenni kell egy E.Ü sétát egyedül.minden nap egy negyedórát.A poloskázás,videó nem tudom honnan lesz mikor benzinre sincs keret.

2010. ápr. 1. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Mintahogyan az embernek is ésszerű keretek között arra van ideje, amire szán, ugyanúgy az államnak is, ésszerű keretek között arra van pénze, amre szán. Pusztán a jogszabályok megváltoztatásával nem lesz jobb a rendőrség. Sok lovettát kell beletenni ahhoz, hogy érezhető legyen a változás.
2010. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 19:06


Na mi lehet az a bármi?

2010. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én mindenképp,emelném a járőrök számát,és szinte csak autóban látok rendőröket gyalog már nem is mászkálnak tehát több gyalogos járőr akár a katonasággal párban.gondolok itt arra hogy két katona két rendőr alkotna egy járőrcsapatot\természetesen a rendőröknek lenne jogköre igazoltatni bírságolni stb a katonák csak akkor avatkoznának be ha a rendőrökre támadnának,vagy forgalmat kell írányitani\és térfigyelő kamerákból is kéne jópár darab\A büntetés is büntetésnek kéne,hogy legyen mert bent jobban élnek mint kint.
2010. ápr. 1. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

ma 19:06

Én csak a Jobbikosok szavaiból indultam ki akkor, amikor azt mondtam, hogy nem kerülnek kormányra, hiszen folyton azt állítják, hogy az MSzP és a Fidesz egykutya meg, hogy háttérkoalíció van köztük, tehát ha csak nincs a Jobbiknak meg a több, mint 50%-uk, akkor nem lépnek kormányra. Ennyit meg még a Jobbikosok sem jósolnak maguknak. (A "Vona félti a Jobbik kétharmadát a Fidesztől" meg nem a Jobbik 2/3-áról szólt, ez azt hiszem világos.)

2010. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Hogy gondolta ezt Orbán Viktor és a fidesz?

Konkrétan a kampányfilnben elhangzik\az utazgatósban\,hogy a közbiztonság javítása!HOGYAN?"


A rendészet az egy szakma. Több pénzt adva a rendőrségnek, több embert felvéve rendőrnek, engedve a szakmai szempontok érvényesülését javítható a közbiztonság.


"több rendőr?azok is ezt fogják csinálni mint a maiak"


Egy frászt. Ha tehetik a dolgukat és elegen vannak, akkor hatékonyak lesznek.


"mert ha intézkednek akkor rasszisták"


Csakhogy most nem balliberális, hanem jobboldali, konzervatív kormány lesz, az meg kicsit más. Vége a liberális lötyögésnek, rend lesz. Ez természetesen a "gárdát" is kellemetlenül fogja érinteni.

2010. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!