Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szeretnek az MSZP-s /...

Jeffrey Spender kérdése:

Mit szeretnek az MSZP-s / DK-s nyugdíjasok saját pártjaikban többszöri arculatváltás után is?

Figyelt kérdés
Egyszer ezek a pártok politikusaikkal (a kiszakadás előtt) látványosan kerülték a liberális dogmákat (pl. homoszexuális házasodása), gyakorolták erőteljesen a Keleti nyitást, és akkor is már volt egy keménymagjuk, fanatikus táboruk, és most, hogy ezeknek az ellenkezőjét vallják, most is velük tartanak híveik, az ilyen szavazók mit szeretnek pártjukban / politikusukban többszöri arculatváltás után ?
2016. márc. 3. 19:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Várják a beígért kánaánt. Az olcsó kiflit és a többi élelmiszert
2016. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
35%

Aki az MSZP-DK-PM-EGYÜTT bandára szavaz, valójában nem ideológiákra szavaz, hanem Orbán ellen.


Az ellenzéket nagyon rég óta már csak az Orbán-gyűlölet tartja össze.

2016. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Azért szavazótáboruk jelentősen megcsappant. Az arculatváltással azonban nem csak veszteni, de szerezni is lehet szavazókat, akiknek az új arculat jön be.


Meg az is benne van, amit előző írt: alapvetően a jobboldal felé irányuló elutasítás is lehet az oka, és ha már baloldal, akkor inkább a nagyobbakat választják onnan is.

2016. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Jaj kisfiam, hát az a Gyurcsány olyan helyes fiatalember!
2016. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Ezt mondod úgy, mintha nem lehetne a fityiszre is ráhúzni pont ugyanezt. Mellesleg hülye is vagy, mert nem kerülték a "liberális dogmákat" (ami kifejezés önmagában is árulkodik a színvonalról nálad...)
2016. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 MolotovPunk ***** válasza:
60%

1.) Nem vagyok nyugdíjas.

2.) Nem azért kritizálom a fideszt,mert Orbán gyűlölő lennék,hanem azért,mert 6 éve kritikán aluli gagyi módon kormányoznak és a pofámba hazudoznak...

3.)Fiatal vagyok (28 éves) és én is baloldalra szavaztam,mert a fidesztől lassan már minden párt normálisabb.

4.) Az MSZP-ben legalább voltak évek során arculatváltások is.A vezetésének nagy része ma már nem öregekből áll.A fidesznél továbbra is az a helyzet,ami volt 20 évvel ezelőtt is,ugyanazok ülnek fent,akik 89-90-ben rendszert váltottak.Mit keresnék még azok ott?Csak,mert nem demokraták és nem is fiatalok.

2016. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
2016. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Mindegy az nekik!
2016. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Orbán egyik első parlamenti tette az volt, hogy kiküldte a keresztényeket a parlamentből, ma egy párt velük szóval miről is beszélünk?
2016. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#2,3: Hogyan jött össze a balosoknak az Orbán / Jobboldal (kivéve Bokros-féle) gyűlölet, amikor nem vallanak ideológiákat, világmegváltó eszméket ?


Vannak olyan balosok, akik torkuk szakadtából ordítják, hogy "Szeretünk Feri", az olyanoknál a kérdésben vázolt egyszerű imádat is befigyel, mivel érdemelték ki az ilyesfajta imádatot ?



#6: Lehet, hogy te nem vagy nyugdíjas, de a közvéleménykutatások szerint az MSZP / DK szavazók többsége 60 - 80 közötti, fiatal alig lézeng náluk. Igen, szarul kormányoznak, többet ki lehetett volna hozni belőle, főleg 2/3-al, de a több részre szakadt MSZP a migrációs válság "kezelésével" méginkább súlyosbította volna a helyzetet, amíg a Fideszt le lehet szavazni, addig a muszlim arabokat és feketéket nem lehet ilyen egyszerűen kezelni.


Rossz kifejezést használtam, nem személyi váltást akartam mondani, hanem hogy az ideológiákat úgy váltogatják, mint más az alsót, és mégis sokan tartanak velük az ilyen váltások ellenére.


Az MSZP-ban és a belőle kiszakadtakban is ugyanazok az arcok vannak, képtelen eltűnni Gyurcsány, Vadai, Szanyi, Lendvai ...

2016. márc. 4. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!