Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire fontos egyesekne...

Miért ennyire fontos egyeseknek Ukrajna?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyeseknek annyira fontos Ukrajna, hogy még saját magukat (Magyarországot) is képesek az orosz embargóval megkárosítani Ukrajnáért.

2016. márc. 5. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Mert tőke pártiak vagy beveszik a média uszítását. Kelet ukrajnában népszavazással döntöttek hogy oroszországhoz akarnak csatlakozni az ukránok elkezdték ölni a kelet ukrajnaiakat amikor védekeztek agresszornak mondták őket.

Amúgy az eu nak vagyis amereikának három oka van erre: Egy új rabszolgapiac európában leépíthető gyárak és saját újak felhúzása mint magyarországon lásd bányák meg spár

gyengíteni az oroszokat azzal hogy elveszik a kikötőjüket ami a földközi tengerre vezet

Meg még egy ok a palaolaj kitermelése

2016. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Tekints a térképre, keresd meg hol van Ukrajna.

Európa legnagyobb országáról beszélsz.

2016. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Az orosz embargóra, úgy tudom, hogy az Eu kényszeríti Magyarországot (is). Magunktól, biztos nem tolnánk ki a magyar gazdasággal.
2016. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Tekints a térképre, keresd meg hol van Ukrajna.

Európa legnagyobb országáról beszélsz."


És?


"Az orosz embargóra, úgy tudom, hogy az Eu kényszeríti Magyarországot (is). Magunktól, biztos nem tolnánk ki a magyar gazdasággal."


Igen, de láttam itt kérdést, hogy valaki azt boncolgatta, hogy megéri-e fenntartani az embargót, mire a válaszok között a "Putyin-bérencezés" és a fideszezés között megegyeztek, hogy igen, akkor is fenn kell tartani, ha hátrányt okoz.

2016. márc. 5. 10:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kormány szerintem biztos nem akarja ezt az embargót, hiszen kapcsolatokat keres az oroszokkal, de kényszer hatása alatt van.
2016. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Azért aki egy idegen ország területi szuverenitását nem tartja tiszteletben, szuverén országok területét kebelezi be és ott katonákat állomásoztat az szenvedjen is az embargó miatt. Putyin saját magának köszönheti az egészet...
2016. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon még jó sok ország ellen lehetne embargót hirdetni! Egyesek miért ússzák meg? Vagy mindenki ellen, vagy senki ellen.
2016. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És az embargó mindig ugyanúgy sújtja az ártatlan felet is. Ez öngól.
2016. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hollófernyiges ***** válasza:
Szerinted szó nélkül kellene hagyni, hogy az oroszok elkezdenek területeket elcsatolni a szomszédaiktól?
2016. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha Oroszország kisajátít területeket, akkor szerinted tovább nem tenné? De. Te hinnél Putyinnak hogy azt mondja hogy "ó kedves magyarok, én titeket nem akarlak, majd megállok a határnál". Erről jut eszembe, Szovjetunió a világháború után "ideiglenes" szóval maradt itt. Hány évtizedre is? Számold ki. Szóval embargo ide vagy oda, Oroszországnak megállj kell parancsolni!!!!
2016. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!