Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország 40 - 60 év múlva...

Magyarország 40 - 60 év múlva cigányország lesz? Véleményed? Esély?

Figyelt kérdés
Rengeteg oldalon olvasom , illetve sok ember szájából hallom a következőket : magyarországon a cigányok ( túlnyomó többségük )háromszor gyorsabban " szaporodnak " , mint a magyarok . Sok fiatal , huszonéves magyar pár általában még gyermeket sem vállalt , addigra egy cigány pár ( gyakran egymás rokonai ! ) már túl van a harmadik porontyon . Ez értelemszerűen a cigányság létszámának robbanásszerű növekedéséhez vezet , és senkinek sem kell leírni , hogy a magyarországi ( bár a külföldi romák is ) cigányság túlnyomó többsége milyen . Az éretlen ( nagyon fiatal ) , gyakran pedig " vérfertőző " kapcsolatokból pedig ne írjam le inkább , milyen utódok születnek . Ezen a vonalon elindulva sok ezzel a témával foglalkozó ember arra a következtetésre jutott , hogy pár évtized múlva a népesség akár több mint 70 % - a roma származású lehet , és a félvérekről , vegyes házasságokról nem is beszélek ... Sok cigány politikus " viccelődve " arról beszél , hogy magyarország következő neve ROMANISZTÁN lesz . A TE véleményed is érdekel a dologról , és a rasszistázást mellőzzétek , mert nekem is van 2-3 roma haverom , akik nem kedvelik " rosszalkodó " társaik . Hangsúlyozom a romáknak : TISZTELETEM A KIVÉTELNEK .
2010. ápr. 1. 21:19
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

04-04 11:17


Név szerint?


Melyik művük, hol publikálták?

2010. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
33%
Talán ezt itt kimondani rasszizmus , de az aljas réteget(70-80% közé saccolom) haláltáborokba kell küldeni , mielőtt Cigánia lesz Magyarországból ...
2010. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Aki szerint hazudott Szegedi annak ajánlom hogy itt Egerbe menjen be egy szülészetire és nézze meg milyen nevük van a gyerekeknek. Lakatos, Orsós, Drótos stb...
2010. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

ma 18:21


Nem Egerről, hanem az országról beszélünk.

2010. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim válasza:
Elvégzem a közép sulit és GOOOOO Németország és ottminden uj meg mindneen vasárnaponta meccs nézés lenne nincs ott sok cigány .De egy baj van bilibe log nekem is a kezem.
2010. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Annyi azért nem kell hozzá.
2010. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Egy régen magyarországon élő néger barátom a szívén viseli a sorsunkat, ő is a cigányok miatt menekült el innen anno 8 évesen mert olyasmit látott ami nem épp egy kisgyereknek való látcány, és ha megemlítem hogy az elkövetők cigók voltak mindneki tudja miről van szó. Akármennyire is keserűen hangzik igaz amit mondott nekem:


Testvér, pár év múlva túl sokan lesznek ezek a férgek ahhoz hogy kezdjetek velük valamit. Lehetetlennek látszik de az egyetlen reményetek ha most elkezditek írtani őket!

2010. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Sok cigány van az országban de szerintem attól nem kell félnünk,hogy cigányország lesz!!!Én még reménykedem benne,hogy vannak normális romák is,akik nem szülnek 10 gyereket maguknak...De ha el is szaporodnak a cigányok kb.úgy 15 év múlva,szerintem a magyarokat nem fogja már érdekelni.Így is mindenki külföldre megy és itt hagyja ezt az országot.Jóformán minden ismerősöm Kanadába él meg Amerikába,Németországba,Dominikán és még sorolhatnám.

De cigányok mindenhol vannak és lesznek is!Erre nincsen megoldás...Ki telepíteni nem lehet őket,meg nem is lenne igazságos,mivel attól hogy cigányok ugyanúgy magyar állampolgárok!!!A Kormány megtehetné,de az Orbán nem fogja kiírtani a saját vérét!!!(már bocsánat,de így van sajnos)...Ha cigányok nem is lennének,lenne más bajunk...

Vannak itt még Kínaiak,Vietnámiak,Románok,Szlovákok,Szerbek meg mindenféle...Ők se normálisabbak a cigányoknál(tisztelet a kivételnek)őket is kitelepíthetnénk ők se magyarok...

ROMANISZTÁN???Örülök,hogy a politikusok ilyen jól szórakoznak,nemhogy azzal foglalkoznának,amivel kéne!!!!

2010. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
Én a tisztességesen dolgozó romákat szeretem,ismerek is ilyet,jó a kapcsolatunk.A segélyes,10 gyereket szülök,állati szinten levő cigányokat pedig rühellem...2x megkéseltek,1x kiraboltak.Nekem ne jöjjön senki azzal,hogy azért ilyenek,mert hátrányos helyzetűek stb.Több száz éve nem tudta egy ország sem normális módon integrálni őket(csak nagyon keveset).Ez így nem mehet tovább.Be kell őket fogni munkára(börtönökben is,mert ott csak felgyúrják magukat aztán vissza az utcára...).Ez már tarthatatlan állapot.Amúgy meg ha olyanok a körülmények 3-4 gyerek után simán sterilizálni kellene őket.
2010. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
57%
Ha összevetem a korábbi statisztikai adatokkal, akkor szerintem nem 40-60 év múlva, hanem 10-15 év múlva lesz cigány többség. Akkor pedig aki itt marad, megszopja.
2010. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!