Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország 40 - 60 év múlva...

Magyarország 40 - 60 év múlva cigányország lesz? Véleményed? Esély?

Figyelt kérdés
Rengeteg oldalon olvasom , illetve sok ember szájából hallom a következőket : magyarországon a cigányok ( túlnyomó többségük )háromszor gyorsabban " szaporodnak " , mint a magyarok . Sok fiatal , huszonéves magyar pár általában még gyermeket sem vállalt , addigra egy cigány pár ( gyakran egymás rokonai ! ) már túl van a harmadik porontyon . Ez értelemszerűen a cigányság létszámának robbanásszerű növekedéséhez vezet , és senkinek sem kell leírni , hogy a magyarországi ( bár a külföldi romák is ) cigányság túlnyomó többsége milyen . Az éretlen ( nagyon fiatal ) , gyakran pedig " vérfertőző " kapcsolatokból pedig ne írjam le inkább , milyen utódok születnek . Ezen a vonalon elindulva sok ezzel a témával foglalkozó ember arra a következtetésre jutott , hogy pár évtized múlva a népesség akár több mint 70 % - a roma származású lehet , és a félvérekről , vegyes házasságokról nem is beszélek ... Sok cigány politikus " viccelődve " arról beszél , hogy magyarország következő neve ROMANISZTÁN lesz . A TE véleményed is érdekel a dologról , és a rasszistázást mellőzzétek , mert nekem is van 2-3 roma haverom , akik nem kedvelik " rosszalkodó " társaik . Hangsúlyozom a romáknak : TISZTELETEM A KIVÉTELNEK .
2010. ápr. 1. 21:19
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
92%

"Senkinek.


Gondolom a Jobbikra gondoltál, de ők is csak azt mondják, hogy majd jól beintegráljuk őket.


ez semmivel sem több mint amit a többi párt kínál a programjában.


Ha lenne erre jó megoldás már rég azt csinálnánk, de nincs (még).

"


TÉVEDSZ SZOCIÁLIS KÁRTYÁT AKARNAK BEVEZETNI

A SEGÉLYT ADÓKEDVEZMÉNYHEZ KÖTIK

EZZEL AKARJÁK VISSZAFOGNI AZ ANYAGI GYEREKVÁLLALÁST


OLVASS TÖBB JOBBIKOT :)

2010. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok egy zseni, de tudok következtetni. Nos, Romákból van, aki tisztességes mukkátkereső, és van a 9 gyerekes családin élő. Lehet, hogy ez lesz. De a Jobbik kissé gyanús, mert sok embert megfélemlítenek a Romák, és ezek az emberek a romaellenes programot hallva a Jobbiktól tuti rá szavaznak, de ez lehet ígérgetés és így nyerik meg a szavazókat.

NAGY RÁ AZ ESÉLY SAJNOS.

2010. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
91%

Túlszaporodhatnak, de önellátásra képtelenek. Ha elér a létszmuk egy bizonyos szintet, akkor nem lesz, aki eltartsa őket. Vagy cigányországot kell építeniük felelősséggel és munkával vagy keresnek maguknak máshol balekokat.

A határok nyitottak, a cigányok lusták...

Én az utóbbira szavazok.

2010. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
44%
Nem szoktam ezt tulsagosan "vetiteni"de most leirom.Az elmagyarosodott ciganyokkal semmi problema,beilleszkednek,ugy elnek mint te vagy en.Az otromba,bunozo,iskolazatlan embereknek pedig esetleg kis szazalekuk lenne kepes beilleszkedni.Nekik mindegy hol elnek.Oda mennek ahol segely van es lehet lopni.Sz@rnak ok egy nagyon Mo-ra.Elvandorolnak.Mar most szazak hagyjak el az orszagot[cigany}a "kellemesebb megelhetes remenyeben.
2010. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Ez teljesen így igaz . Csak nézz szét : egy beltenyészet faluban , ahol 100 % a roma lakosság , hány alkalommal ölik egymást , verekednek a családok ? Példa : egyszer egy ismerősöm roma integrációs táborban dolgozott . A cigány gyerekek ( édestestvérek ) ellopták egymástól a csokit . Nálunk , egy 9200 lakosú településen 700 cigány él , de gyakoriak a lopások , utcai verekedések , rettegő magyarok . Ha jó idő van , kiállnak egésznap a játszóterekre , parkokba , és ott büdösítenek , elfoglalnak minden helyet . Múltkor két hatéves cigány kisgyerek összeveszett , a családjaik az egész pereputtyal együtt összeverekedtek ( kb . 60 fős tömegbunyó ) a rendőrség is alig tudta szétszedni őket . Képzeld el ezt a népet , mint társadalmat . És képzeld el magad és családod , vagy az unokád családját egy ilyen társadalom tagjaként .
2010. ápr. 1. 21:51
 16/55 anonim ***** válasza:
88%

"És képzeld el magad és családod , vagy az unokád családját egy ilyen társadalom tagjaként."


Én elképzeltem. Hát, beszoptuk.

2010. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Elvándorolnak ... pár százalékuk persze . Csak ha mind elvándorolgatna mindenhonnan mmindenhová , nem lenne a statisztika , hogy mely országokban a legnagyobb a roma kisebbség létszáma ( mi a negyedikek vagyunk egy listán , az első törökország ).
2010. ápr. 1. 21:57
 18/55 anonim ***** válasza:
64%

Ha megvonod a segélyt, akkor is szaporodnak, felelőtlenül. Nem érdekli ezeket h mit fognak enni a gyerekeik, majd kiküldik az utcára koldulni őket. Segély nélkül a gyerekeik még hátrányosabb helyzetbe kerülnek!


Én börtönnem büntetnén a nemtörődömségüket!


Amugy nagyon sok magyar is hasonlóan viselkedik, lusták, buták, és ugyanugy segélyen élnek!


Nem tudom mit kéne velük csinálni, mert ennyi szalaggmunkás nem kell. Amikor szólnak nekik h a gyerekükkel kéne törődni akkor húzódoznak, h nem fogad szót nekik a gyerek, beteszik a napközibe, közben törvénytelenül felveszik az anyaságit érte, otthon meg nézik a Maúnika showt.

2010. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
61%

Nincs program a "raj"-kérdésre? De van. És folyamatban van.

Mesélek egy történetet az USA-ról.


Réges-régen, amikor az afro-amerikai polgárok még nagyon meg voltak különböztetve, esélyegyenlőség miatt a következő törvényt léptették életbe.

1. Minden nagyobb cégben, 10-90% arányban kellett lennie a fekete-fehér aránynak... A VEZETŐSÉGBEN IS! Így volt, hogy buta, tudatlan néger került vezetői posztba egy tanult (diplomás) fehér helyett.

2. Egyedülálló anyákat, akiket "otthagyott" a férje és egyedül nevelte a gyerekeket, külön segélyben részesült gyerekenként, mert dolgozni nem lehet ennyi gyerek mellett... Végeredmény? 6-7 gyermekes, egyedül élő anyák.


Végeredmény?

Szó szerint kiszülték a fehér többséget az USA-ban. És lett egy sötétebb elnök, mint az elődei...


Ez kb. 25-30 éve kezdődött ott távol...

Most ugyanez van itt...

2010. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
72%
Nem úgy van, hogy ha az ország szuverenitását, területi integritását bármi veszélyeztetné, akkor az ellen kötelessége fellépni a Magyar Államnak? Na már most mondhatjuk, hogy egy ilyen az elképzelés szerinti hirtelen cigány szaporulat veszélyeztetné országunk területi integritását? Mert szerintem IGEN! És akkor ez ellen miért ne tehetnénk meg bármit, akármit! Engem nem érdekel a sírás, nem akarom nekik adni azt az országot, amiért az én őseim ősei hullajtották a vérüket, nem pedig az övéi! Engem nem érdekelne semmi, 1-2 gyerek után ennyi volt, sterilizálni kell őket és kész! Mik vagyunk, valami idióták, komolyan hagyjuk, hogy kiszüljenek innen minket?! Ráadásul tudjuk, hogy milyen a többsége, semmire sem jó! Amelyik normális cigány, meg lehet nézni, nincs több gyerekük 2, vagy max 3-nál.
2010. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!