Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország 40 - 60 év múlva...

Magyarország 40 - 60 év múlva cigányország lesz? Véleményed? Esély?

Figyelt kérdés
Rengeteg oldalon olvasom , illetve sok ember szájából hallom a következőket : magyarországon a cigányok ( túlnyomó többségük )háromszor gyorsabban " szaporodnak " , mint a magyarok . Sok fiatal , huszonéves magyar pár általában még gyermeket sem vállalt , addigra egy cigány pár ( gyakran egymás rokonai ! ) már túl van a harmadik porontyon . Ez értelemszerűen a cigányság létszámának robbanásszerű növekedéséhez vezet , és senkinek sem kell leírni , hogy a magyarországi ( bár a külföldi romák is ) cigányság túlnyomó többsége milyen . Az éretlen ( nagyon fiatal ) , gyakran pedig " vérfertőző " kapcsolatokból pedig ne írjam le inkább , milyen utódok születnek . Ezen a vonalon elindulva sok ezzel a témával foglalkozó ember arra a következtetésre jutott , hogy pár évtized múlva a népesség akár több mint 70 % - a roma származású lehet , és a félvérekről , vegyes házasságokról nem is beszélek ... Sok cigány politikus " viccelődve " arról beszél , hogy magyarország következő neve ROMANISZTÁN lesz . A TE véleményed is érdekel a dologról , és a rasszistázást mellőzzétek , mert nekem is van 2-3 roma haverom , akik nem kedvelik " rosszalkodó " társaik . Hangsúlyozom a romáknak : TISZTELETEM A KIVÉTELNEK .
2010. ápr. 1. 21:19
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:

Szerintem az lenne a megoldás hogy a cigányokat le kéne deportálni Szibériába. Ott úgy sincs senki, rajta futhatnak hogy ne fagyjanak meg és ne haljanak éhen.Bár nekem is van 2 normális cigány barátom.Nem tudom hogy az ilyeneket hogy lehetne kiszűrni.

Amugy meg egyik előttem szólónak igaza van. A Magyar Honvédségnek kötelessége bármilyen területi integritással magyar nép ellen irányuló támadással kapcsolatos problémát fegyverrel megvédeni úgyhogy nem lesz gond.

2013. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:

Bocsi.

Megvédeni = Megoldani

2013. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 ¡Converse! 182 ***** válasza:

Engem is foglalkoztat a kérdés ,de van egy egyszerű megoldás.

Népszavazást kell tartani hogy a cigányok kapjanak e bármilyen szociális alapon járó segélyt . A magyarok többsége úgy is a NEM re szavaz. Ha nincs segély nincs puja.

...... MAGYARORSZÁG MEGVAN MENTVE...........

De, ez csak szociálpolitikai kérdés , ami fontosabb az a gazdaság

2013. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
20%
féltek a cigányoktol neféjetek csak a jo istentől.
2016. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

#54 Nem félünk tiszta gyávák... Inkább attól félünk, hogy gyorsan szaporodnak és a román taktikát követik... Látszik ezt is lopják... Túlnépesednek aztán "jogosan" ellopják a területeket...



Amúgy itt Erdélyben nagyon kevés a cigány... Jóval kevesebb mint egyéb régiókban... Ez a román asszimilálási folyamatnak tudható be, amely során a románok túlnépesednek, és ez még mai napig tart... A románokkal meg... Nos egyenlőre a cigányokat basztatják leginkább szóval ja...

2019. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!