Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van úgy oda a média...

Miért van úgy oda a média Habony Árpád miatt? Nem értem, ő egy tanácsadó, bizalmi ember és kész, lehetne száz is. Miért foglalkoznak vele ennyire? Azért annyira nem érdekes szerintem, hogy ennyire a csapból is ő folyjon.

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Mert van egy névtelen ember, akiről senkisem tudja ki, mit végzett, honnan jött, és a legfelsőbb pozíciókban nyomul, az ország pénzéből mer milliárdokat, az ő cégei hálózzák be szépen a magyar média minden szegletét lassan...


És csak egy bizalmi ember és kész? Ha te egy bizalmi pozícióban akarsz dolgozni egy minisztériumban, még a fenekedbe is belenéznek olyan átvilágítást kapsz, itt meg felbukkan egy senki a semmiből, és ömlenek hozzá a milliárdok - többek között a te pénzedből is.


Neked tetszik, hogy egy ismeretlen, eléggé kétes körülmények között a hatalomba került embert fizetsz a saját pénzedből?

2016. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén abból már nekem is elegem van, hogy a csapból is ő folyik. Kb. mint mikor az is benne volt a hírekben, hogy Mészáros Lőrinc sofőrje átlépte a záróvonalat. Komolyan. A hírekben. Ez. Ennyire nem történik más vagy mi a fene?


Ettől függetlenül tényleg érdekes, hogy miből finanszírozza az életét, ha őt senki nem foglalkoztatja (mert úgy híresztelik nem csak azok nem foglalkoztatják, akiknek - elvileg - tanácsokat ad, hanem más sem) és hogy miért nincs ebből semmi, de hogy folyton ezt kell nézni a hírekben, komolyan... De azért tényleg tök jó, hogy ha luxusban élsz, legyél Habony, vagy a városi kan cigány a mergával, akkor senki nem cseszeget, de ha egyszer valami kis szart nem fizetsz be (időben) akkor már fenyegetőzik is rögtön a NAV, hogy a (fél) autódat is elviszi.

2016. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Akik képesek egy kutya után komoly nyomozómunkát végezni, azoktól mit vársz? Lassan hörcsögökről is értesülhetünk!
2016. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, nekem azért jutott eszembe a kérdés, mert érdekel mások véleménye. De az is tény, hogy ha én lennék vezető pozícióban, nem érdekelne, hogy milyen iskolát végzett, vagy hogy kicsoda, ha lenne olyan barátom akiben feltétel nélkül megbízok mert az életemet segíti és nem okozott még csalódást, akkor ... Akkor mit érdekelne, hogy mit végzett vagy mit nem? Én is azt tenném oda akibe megbízok nem pedig egy ezer diplomás száz nyelven beszélő valakit aki utána elárul, kijátszik és rámegy a megbízatásom. Hm?
2016. márc. 7. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Vezeto pozicioban nem barati erzelmek alapjan kell donteni.


Most barhogy nezzuk, orban es a sleppje elvileg majd 10 millio (najo, maholnap mar csak 9) ember elete, es jovoje folott dont. Ilyen helyzetben a legeslegutolso dolog, ami felmerulhet, hogy a haveromat rakom oda - vagy, akkor teszek ilyet, ha a haverom egy remek szakember.


De ez esetben azt latni, hogy a haver egy mocskos tolvaj, aki orbanhoz es a sleppjehez meltoan, talicskaval hordja el 9+ millio ember jovojet. Orbannak es a tobbieknek legalabb van jogalapjuk kilopni az emberek szemet is, hiszen megvalasztottak oket - te megvalasztottad habonyit arra, hogy ellopja a penzedet?


A jobboldal ugyis szeret hazaarulozni: ez pont az a tipikus eset, hogy habonyi lehet egy orosz/kinai/amerikai/tetszolegesmashatalom ugynoke, aki a magyarok penzen dozsol, es kozben a hatterben ki tudja, milyen allamtitkokba van belelatasa. Sot, azt is gondolhatnank, hogy pl orbant zsarolja valamivel, es kozben ki tudja, miket muvel, hiszen SEMMIT nem tudunk rola. Egy nevtelen figura a semmibol. Ez, igy, a szo legregebbi ertelmeben hazaarulas, nem kicsit, hanem nagyon.


De, regota mondom: a magyaroknak tetszik, hajra. Szerencsere az en adom csak egy nagyon csekely resze megy arra, hogy habonyi itt-ott beszivjon es elvezze az eletet. De oszinten megmondom, meg azt a toredek pennyt is sajnalom tole.

2016. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!