Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz Magyarországon hiteles...

Lesz Magyarországon hiteles párt, amelyik meg tud erősödni?

Figyelt kérdés
Reméljük, hogy lesz ilyen, különben keresztet vethetünk magunkra.
2016. márc. 13. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Ket farku kutya part

Amugy meg a bal oldal az kepes egyedul levaltani

2016. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A KKP egy viccpárt.

A második mondatodat meg nem értem.

2016. márc. 13. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát amint befejezik az emberek ezt a hülyeséget amit a fidesz gerjeszt, hogy mindenki aki a rendszer ellen fellép az gonosz, akkor van esély.. sok tüntetésnél hallottam már, hogy az volt a fidesz érve ,hogy nézzétek őket a gonosz ellenzék rángatja.. fel kéne fogni, hogy az ellenzéknek ez nem egy gonosz tette, hanem kötelessége kiállni azok mellett, akik szerint valami rossz, ezért ellenzék, így lesznek ellensúly a rendszerban.. de itthon bűn egy tüntető tömeg mögé beállni egy ellenzéki pártnak, mert akkor rögtön jön hogy a bűnös baloldal felhasználja a tudatlan egyetemistákat, majd a tudatlan ápolónőket, majd a tudatlan orvosokat középiskolás tanárokat.. itt minden szép és jó, csak a gonosz baloldal saját céljai elérésére butítja az embereket, na hát ilyen hozzáállással még 20 év múlva sem lesz baloldali párt..
2016. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Viccnek is szantam de az is egy vicc hogy jobban eliranyitanak az orszagot mint a fidesz

A masodik mondat meg a bal oldal osszefog mszp dk egyutt pm es az lmp ha hajlando es egyutt van eselye levaltani

2016. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!