Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz valaha...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek lesz valaha értelmes, normális párt Magyarországon? és ha igen melyik lesz az? Milyennek képzelitek el?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Helyreteszi az országot.
2016. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy lesz.

Hogy lenne már ilyen?

2016. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
14%
Amelyik a nemzeti kommunista eszméket és a militarizmust hirdeti!
2016. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz,csak abban nem vagyok biztos,hogy még ebben az évszázadban.
2016. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá igénye az embereknek, akkor előbb-utóbb biztos lesz. Mert a kapitalizmusban mindent meg lehet kapni, amit keresnek az emberek.
2016. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintének képzelem el, akinek a miniszterelnöke nem köntörfalazik, hanem kimondja: "xy ágazat nagyon rosszul működik, ezért ky-ból végzünk egy tőkeátcsoportosítást, a kellemetlenségekért bocsánat"


Nem pedig kifogásokat keres, vagy épp hiteti azt el, hogy ezzel csak jól jársz...


Én sajnos nem látok ilyen pártot jelenleg, mert amelyik belekóstol a politika mélyebbik részébe, az vagy ugyanúgy korrupttá válik, vagy más módon kéntelen felvenni az általános stílust. Aki pedig ezt nem teszi, az túl kicsike marad.

2016. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy ha egy párt kormányra kerülése után látszatintézkedések helyett elkezdené valóban megoldani a problémákat, és kirántani az országot a szarból, ahhoz olyan intézkedéseket kellene hoznia, amiktől még 4 év múlva is a béka segge alatt lenne a népszerűsége, és úgy leváltanák, mint a huzat.
2016. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szerintem nem pártokra lenne szükség, hanem szakértő emberekre, szakemberekre.


Semmiféle ideológiai alap. Bár, akármit meglehet bélyegezni.

2016. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem, és nem csak Magyarországon.


Hiába is bálványozzuk, az az igazság, hogy képviseleti demokrácia (ma már) nem működik. Hiába próbáljuk szépíteni, vagy mentegetni, ez sajnos egyre nyilvánvalóbb. Aki ezt belátja, az már nem pártokban gondolkodik...

2016. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz. A kérdés csak az, hogy az magyar párt lesz, vagy megvárjuk amíg hozzácsatolnak minket valakihez és majd lesz onnan pártunk. :D
2016. febr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!