Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ezen cikk elolvasá...

Fideszesek, ezen cikk elolvasása után mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Csak az írjon aki el is olvasta!


2010. ápr. 2. 21:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Fideszes,és eddig is tudtam,hogy a Fidesz is saját zsebre dolgozott.,de az összes tényt nem tudom elhinni,mert van benne ami biztosan nem igaz,és akkor a többi is megkérdőjelezhető.

Sepsi valóban pénzelte OV-és Szabó Erikát is ( Kiskunhalas országgyűlési képviselője)De Halason nem volt az olajügynek szereplője,és nyomozás sem.Kiskőrösön és Soltvadkerten voltak benne érintettek,és ott fejezte le egy férfi az apját.

Azt elhiszem,hogy Orbán cigány származású.De azt nem tudom elhinni,hogy a nagyanyja zsidó volt. Vagy egyik igaz,vagy a másik,de a kettő együtt nem lehet igaz. Mindkét nációban erősek a hagyományok.Az előfordult,hogy zsidó kereszténnyel házasodott,vagy a cigány magyarral,de zsidó a cigánnyal nem.

A másik ok,amiért nem tartom autenteikusnak a cikket,az az alatta levő másik cikk! Ez a Jobbik és a Gárda dicsőitéséről szól! A kettőt együtt kell olvasni,hogy lássa mindenki,hogy a belinkelt mennyire lehet igaz.

Persze, a Jobbikosok csak dicsőíteni tudják magukat.Én speciel arra lennék kíváncsi,hogy a Jobbik miből pénzeli a kampányát.Vagy pl.Vona miből tartja el a családját?Mert munkából,nem az biztos.Nincs olyan munkahely,ahova nem kell bemenni dolgozni,mert "országjár" a dolgozó.

A Jobbik pedig nem hajlandó beszélni a pénzügyeiről! Miért nem,ha nincs semmi takargatni valója?

2010. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ki pénzeli? Ezt már rég tudja mindenki. A jobbikot azon sok önzetlen adományozó "pénzeli" akiknek teli van a tökük az egész vezetéssel. Itt képzelj el magyar cégeket(!), egyszerű állampolgárokat, nyugdíjasokat és természetesen tagokat. Nem kevés pénzt pumpálnak bele AZÉRT, hogy végre véget tudjanak vetni nép & ország kisemmizésének. Mondhatni a béka segge alól jöttek fel és folyamatosan törnek előre, mert a nép támogatja; nagyon helyesen. Más mód nem igen volna egy igazi magyar népi érdekeket képviselő párt létrehozására/parlamentbe jutattására. Maradnának a gazdag főurak (mszp,fidesz, stb).

Nem beszélve arról az irdatlan mennyiségű önkéntes munkaóráról és teljesítményről amit magyarok ezrei elkövetnek azért, hogy Te is, én is és gyermekeink is egy jobb országban élhessünk.

Nem is tudjátok micsoda kézen fogható támogatás van mögöttük. És ezek nem a fórum írogatásokban merülnek ki...

Plakátok:

Több budapesti nyomda is felajánlotta segítségét, hogy INGYEN elkészítik a plakátokat. Persze Vonáék szívesen fogadták a segítő jobbot.

2010. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!