Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vicces ez a "én azé ne...

Nem vicces ez a "én azé ne hordok kokárdát, mer orbán elvette" duma?

Figyelt kérdés

Ha annyira fontos lenne a baloldalnak a nemzeti örökség, akkor nem tudná elvenni orbán viktor. Az meg csak egy plusz ami közönyt egyébként tapasztalok felőlük a nemzeti ünnep kapcsán.

Csak egy nyűg, meg pénzkidobás, meg onnan lehet megismerni a középiskolásokat, hogy mindenki öltönyben van.


2016. márc. 14. 19:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Orbán Viktor nem csak a kokárdázt vette el, hanem a nemzeti örökséget, az ország élhetőségét is.
2016. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

A 90es évek arról szóltak (kezdve a "demokratikus" chartával), hogy a baloldal vadul küzdött bármiféle nemzeti kultúra kialakulása ellen, a nemzeti dolgokból ők maguk írták ki saját magukat.

Pont ezt mondom, hogy nekik ez egyébként kicsit sem fontos, de addig is lehet Orbánra fogni.

2016. márc. 14. 20:02
 3/37 anonim ***** válasza:
18%
Ha érdekel én azért rühellem a kokárdát mert arra emlékeztet, mikor éveken keresztül ki voltunk vezényelve tömegnek március 15-re. Lényegében véve épp az államhatalom egyik elnyomásának szimbóluma lett ezáltal, brávó lényegében véve összehozták, hogy pont az ellenkezőjét jelenti sokaknak, mert nem csak én utálom a környezetemben, mint amit eredetileg szimbolizált volna. Az igazi csavar meg, hogy épp egy olyan városban lakom, ami a 90-es években baloldali fellegvár volt és akkori mszps polgármester erőltette ezt a kötelező az iskolásoknak kivonulni felkokárdázva dolgot.
2016. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 tetro ***** válasza:
67%
Hát azért az nem volt az ország egysége szempontjából a legjobb húzás, amikor a Fidesz azzal kampányolt, hogy az igaz magyarok nem csak 15-n hordják a kokárdát. Hirtelen aki kokárdát hordott a Fidesz mellett nyilvánította ki a tetszését... Na szerintem ezt az egész bagázst ebben a pillanatban kellett volna elzavarni a politikai életből.
2016. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
60%

Szeretem az esti propaganda illatát :-) Mert a nemzeti kultúra kisajátítása ám nem gusztustalan...

Lefogadom, hogy a 90'-es években maximum születtél, max. esetleg toltad a csattogós lepkét.

2016. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
98%
Az emberek nagy része meg szimplán csak tesz rá, hogy kokárda vagy sem, annyi jön le lényegként, hogy hosszú hétvége.
2016. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
57%
De, vicces, ugyanannyira vicces, mint amikor annó tanáraim és diáktársaim lehazaárulóztak, mert márc. 16.án (és utána sem egy évig) már nem volt rajtam.
2016. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

"De, vicces, ugyanannyira vicces, mint amikor annó tanáraim és diáktársaim lehazaárulóztak, mert márc. 16.án"


kockásingesék sem fideszeseztek...

2016. márc. 14. 21:00
 9/37 anonim ***** válasza:
31%

# 8/8 Időpont ma 21:00


Hát nem megmondtam, hogy propaganda? :-D

2016. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

Na és akkor ehhez mitszóltok???


[link]

2016. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!