Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint Magyarországot...

Aki szerint Magyarországot csődbe viszi orbán milyen szempontok szerint vallja?

Figyelt kérdés
azt nem fogadom el, hogy az eü meg oktatás, mert az már 20 éve is egy kalap szar volt
2016. márc. 14. 22:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

# 20/20 Időpont ma 17:13


Miért, szerinted a rizsacsökkentést miből fizeted? :-D Naiv vagy, ha azt gondolod, hogy a sok új adóból nem csurran vissza támogatásként az energiacégeknek is.

2016. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

csak ismételni tudom... miért beszélsz ökörségeket?


a rezsicsökkentés a piaci cégek monopóliumelőnyből származó lefölözött hasznát szünetette meg


a szocik anno egyébként hasonlóan rezsicsökkentettek, csak ott gázártámogatásnak hívták, és tényleg az álla fizetett a piaci cégeknek


egyéb önjelölt közgáz szakértés?

2016. márc. 15. 18:23
 23/25 anonim ***** válasza:

# 22/22 Időpont ma 18:23


"csak ismételni tudom... miért beszélsz ökörségeket?"


Ha elégszer elismétled a hazugságot, igazság lesz belőle alapon ismételsz? :-)


"a rezsicsökkentés a piaci cégek monopóliumelőnyből származó lefölözött hasznát szünetette meg"

Persze, meg extraprofit, és szemétmultik mi? Kár, hogy a gáz ára jobban csökkent a világpiacon, mint a rizsacsökkentésed.


"a szocik anno egyébként hasonlóan rezsicsökkentettek, csak ott gázártámogatásnak hívták, és tényleg az álla fizetett a piaci cégeknek"

És? Amikor csökkenteni akarták ezt, akkor meg az volt a baj. Most akkor az is baj, hogy a szociknál volt? Most is fizetve van, csak nincs nevén nevezve.

De pl. azzal is már elég jól járnak, hogy más áron adják a gázt mint lehetne. Mert ugye az energiaárak csökkenéséről mélyen lapít a qrmány.


"egyéb önjelölt közgáz szakértés?"

Most tehetek én róla, hogy semmihez nem értesz?

2016. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as



Ennyi ostobaságot összehordani!!!!

2016. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 10:30


Hívő ellenérzése nekem csak óda :-)

2016. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!