Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak, ti hogyan...

A jobboldaliak, ti hogyan ítélitek meg Ernesto "Che" Guevarát?

Figyelt kérdés
Kommunista tömeg gyilkos vagy baloldali forradalmár, aki hitt a céljaiban vagy pályát tévesztett orvos stb. Azért kérdezem, mert megnéztem egy motoros naplója című filmet és állítólag akkor lett kommunista, mikor bejárta Dél-Amerikát és látta, hogy milyen nagy igazságtalanságok és társadalmi különbségek vannak Latin-Amerikában.

2016. márc. 15. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Én ugyan nem vagyok jobbos, de mikor divat volt a Che Guevarás póló, akkor is eszméletlen nagy hiszti volt belőle.

Összefoglalom neked: kommunista terrorista, fizetett bér és tömeggyilkos, aki biztosan zsidó vagy ha nem is minimum a zsidók pénzelték. Kb. ilyen válaszokat fogsz kapni.

2016. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok jobboldali ugyan, ám Che Guevara-t kommunista tömeggyilkosnak tartom, aki ezzel az idealista hozzáállással maradhatott volna kitűnő orvos is akár.
2016. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Mindegyik volt, ha azt vesszük.

Hitlerre is rá lehet mondani, hogy idealista festő, meg azt is, hogy tömeggyilkos.

2016. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az a probléma, hogy mindkettő igaz. Che egy igazi romantikus forradalmár volt, ezért sokat jelentett a kizsákmányolt tömegeknek... ugyanakkor egy őrült, gátlástalan, narkós tömeggyilkos.
2016. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

#6

Hogy lehetsz ilyen vak?

Vagy nem tudsz olvasni???

Hol írtam én azt, hogy Orbán haláltábort akart???

2016. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

A kérdésedben a "vagy "szócska felesleges.

Tehát helyesen:

Kommunista-tömeggyilkos-baloldali-forradalmár.

Mint annyi más, aki létrehozta mindössze 100 év (!!) alatt "a 100 millió halottat és a ~milliárd agyhalott zombit.

a kommunizmus számlájára mintegy 100 millió áldozat írható (s ezek csak a halálos áldozatok)"

[link]

2016. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Che Guevara, akármit is mondanak követői egy kommunista tömeggyilkos volt.

Aki több száz embert végeztettek ki kegyetlenül, bírósági tárgyalás nélkül és még orvos tudományát is arra használta, hogy kínozza áldozatait.

Közönséges bolsevik mészáros akármit is mond a sok agyatlan punk követője!

2016. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden nézőpont kérdése. Bár tekintve, hogy ott még máig él a kultusza a legtöbb ember szemében inkább pozitív mint negatív. Aztán hogy mindenki más, köztük mi is, akik csak távolról ismerjük és másodkézből a dolgokat mit gondolunk az teljesen más lapra tartozik.
2016. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" állítólag akkor lett kommunista, mikor bejárta Dél-Amerikát és látta, hogy milyen nagy igazságtalanságok és társadalmi különbségek vannak Latin-Amerikában."


Hát igen. Ilyenek miatt lesz egy galamblelkű gyógyítóból véres kezű patkány.

Annyira gáz volt a pali, hogy még Castronak is elege lett a dolgaiból.

Szerencsére a Bolív parasztok időben hidegre tették, mielőtt erős felindulásból felszabadította volna őket.

2016. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt a credo-ja:


"A gyűlölet nélkülözhetetlen eleme a harcnak. Az ellenség könyörtelen gyűlölete teszi lehetővé, hogy túllépjünk természetes korlátainkon, és hatékony, hidegvérű gyilkológéppé váljunk."

2016. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!