Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon azért ilyen...

Magyarországon azért ilyen gyenge a politikai élet, mert nincs normális ellenzék?

Figyelt kérdés
A legerősebbek ugye a Jobbik és az MSZP, de egyik sem ér semmit sem.
2016. márc. 16. 12:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Körülbelül olyan az egész, mint amikor két ország hadiállapotba lép egymással. Az egyik fél a Fidesz, amelyik folyamatos és aktív támadó műveleteket folytat, a másik az ellenzék, aminek a katonái csak állnak és lesnek ki a fejükből.
2016. márc. 16. 12:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ilyen gyenge a politikai élet, mert a lakosság nem foglalkozik vele. Minőség csak ott van, ahol minőségiek az elvárások is.
2016. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A minőséghez kicsit több ész is kellene. Pl. pont a tanárok, lehetnének építőbb jellegűek. Olyan terveket kellene kitalálniuk, amik megvalósíthatóak, tárgyalásra érdemesek. Amikkel valóban minőségi javulást lehetne elérni az oktatásban. Az utcán kiabálni, hogy pénzt, pénzt, ahhoz nem kell nagy ész.
2016. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SorosKapcsolás válasza:

Amit #2-es is #3-as is mondott.

Én még hozzá tennék egy dolgot. Magyarországon semmi sem változott az elmúlt 22 évben amióta élek, se rosszabb se jobb átlagban. Párnak jobb ugyanannyinak rosszabb, attól függ hol állsz. És az emberek többségéne igy el is van.


Normális ellenzék azért nincs mert ők is élvezik amijük van csak többet akarnak belőle. Ezért akarnak ők kormánypárt lenni és ezért nem javasolnak "hasznos"/valóban más változtatásokat mert akkor saját maguktól vennék el a "jutalmat" ha (véletlenül) nyernének. Szerintem ez az oka a két kérdésnek.

Ha valaki akar róla agyalni, és ír nekem privátban örömmel részt vennék. tágítani akarom a látóköröm :)

2017. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!