Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne, ha a kormány jobban...

Jó lenne, ha a kormány jobban a civilszervezetek körmére nézne?

Figyelt kérdés

Persze, csak a politikai jelentőségű civilszervetekre.


Továbbá hozna egy törvényt, mely szerint egy küldöldről finanszírozott politikai jelentőséggel bíró civilszervezet nemzetbiztonsági kockázatot jelenthet.

Ezt egy bizottság kivizsgálná és lehetőség adódna, kötelezni a szervezetet arra, hogy számolja fel magát.


Ez főleg a Soros által pénzelt bomlasztó, szabadelvűséget terjesztő szervezetek miatt kell, ugynis megakarják dönteni az államrendet.Homoszexuális propagandát terjesztenek és az illegális bevándorlókat buzdítanak a határátlépésre.

Megmondják nekik, mit hazudjanak a hatóságoknak, hogy sátuszt kapjanak.



2016. márc. 16. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egesz civilmozgalmat az Artisjus mintajara at kellene szervezni, nem lehetne kozvetlenul juttatasokat adni a szervezeteknek, hanem a CÖF szedne be, es osztana ki belatasa szerint azoknak akiket erdemesnek talal ra. Valamint kotelezoen tagdijat kellene fizessen minden civilszervezet a CÖFnek.
2016. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabadelvűséget terjesztő. XD
2016. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én támogatom, de akkor tiltsák el a közügyekkel való foglalkozástól minden olyan embert, akiket bármilyen formában támogatott Soros György.
2016. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen csak lőjünk tarkón mindenkit, aki nem fideszes.

Szerintem ez így sokkal célszerűbb, ha már a témánál vagyunk.

2016. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vagy egyszerűen csak lőjünk tarkón mindenkit, aki nem fideszes. "


De én nem ezt írtam és nem véletlenül, hát ki tanult egykoron az ő alapítványának hála Oxfordba?

2016. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Keress kérdéseket hasonló témákban: kormány, FIDESZ"


Amúgy jó a megfogalmazásod, hiszen Orbán Viktort Soros György támogatta, Fidesz pedig külföldről kapott pénzeket a megalakulásukat követően.

2016. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp! A marslakók körmére is ideje ránézni, mert ott várakoznak a hold túloldalán az alkalmas pillanatra, hogy megdöntsék a magyar államrendet! De mi ezt már felismertük, nem úgy, mint a hanyatló nyugat és ezzel az egész világot megmentjük!
2016. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!