Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetetek meddig lesz...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetetek meddig lesz Orbán Viktor Miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 17:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

ma 18:21

Talán az M1-et nézed, a Vajna féle TV2-t, vagy a Kossuth Rádiót hallgatod? :D

2016. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
2022-ig biztos.
2016. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
18-ban még valószínűleg ők nyernek, 2 év alatt nem alakul életképes ellenzéki párt, de szerintem azután sem fog, vagy a jobbik, de ők még a fidesznél is rosszabbak lennének.
2016. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
51%-os, te nem hazudsz, arra nem vagy képes, te komolyan elhiszed azt a hü..lyeséget amit ide hánysz.
2016. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Orbánnak nagyon jó PR csapata van, a párt pedig néhány kiszólástól eltekintve egységes, fegyelmezett és zárt.

Ezzel simán veszik az akadályokat az olyan esetekben is mint Bencsik János különvéleménye az energiaügyekben, vagy Ágyán eltávolodása a párttól a földügyekben.

A fidesz elérte, hogy a liberalizmus és a baloldaliság szitokszó legyen Magyarországon és ezt a választók többsége elfogadja, köszönhetően a korábbi baloldali kormányok tevékenységének. A jobbikkal szemben a szélsőjobbos bélyeg bármikor kijátszható. Így nem maradt senki a páston.

Aki ezen változtatni tudna annak a fideszhez hasonló keresztény konzervatív vonalat kellene felvenni, egy hiteles karizmatikus vezetővel. De ő még valószínű nem született meg...

2016. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Victor addig marad, amíg igény van rá. Jelenleg a sok hülyének sajnos van rá igénye, hogy maradjon.
2016. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Én is arra tippelnék,hogy 2018-at még "behúzza",bár remélem 2/3-ra már nem lesz többé esélye.
2016. márc. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem két ciklust még levezényel aztán átadja a botot Lázárnak. Legalábbis nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő a kiszemelt utód.
2016. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Kiara1555 válasza:
44%
Én csak istentől anyit kivántam hogy dögöljön meg a fidessz És hogy miért? tönkre csesszte az életünket a hitelek miatt külföldre kellet menünk ahol nem ismertünk senkit még a nyelvet is rosszul tudtuk de hála az égnek most már jól keresnek a szüleim meg a nyelvet is folyékonyan tudom szóval anyit kivánok hogy dögöljön meg a fidessz a sok hazugságaikal meg a bolond öregek azt hisszik hogy majd jobb lessz ha orbán marad na perssze ha nem mentünk volna k Németországba már lehet hajlékktalanok lennénk. Aki meg azt mondja hogy nem igaz az amit irok akor vegyen egy autót vegyen fel rá hittelt és 8 évig fizzese az autót nagyon jó lehet ügye és a pocs János szerint meg lehet élni 80000ft a sz@rt abból a fizetésből 1 év alatt meg halnál szörnyű ami most ott magyarországon van rosszab mint a pokol :,,(
2017. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13%
2022-ig!
2021. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!