Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista a cigány polgármeste...

Rasszista a cigány polgármester, vagy egyre többen látják, hogy a Jobbiktól nincs félnivalója azoknak, akik tisztességesek, bőrszíntől függetlenül?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 19. 16:42
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

"Így van, kár, hiszen amit te mondasz, az az igaz."


Az a vicces, h nem lehet sem igaz sem hamis amit én mondok, ugyanis nem állítottam semmit. Csak azt mondtam, h olvass utána.


De látszik, h ezt sem sikerült felfognod.

2016. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Első állítás:


"Érpatakról: összehasonlíthatatlanul sikeresebb és jobban illik a 21. századhoz."


Második állítás:


"De tudjuk, h a Jobbik sok mindenben szeret 200 éve elavult eszméket követni..."

2016. márc. 19. 19:29
 23/54 A kérdező kommentje:
Akkor kinek nem sikerült mit felfognia? :)
2016. márc. 19. 19:40
 24/54 Andizsuzsi ***** válasza:

Ezt te gondolod így?


Nem, ezt a hatóságok gondolják így. A bábuakasztásért, a hamis doktori cím miatt eljárás folyik ellene, faügyben pedig az ombudsman kért intézkedést a megyei kormányhivataltól a törvénytelenség megszűntetésére.

2016. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

19:29

Nem megy a szövegertes, igaz?

2016. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

"Nem, ezt a hatóságok gondolják így. A bábuakasztásért, a hamis doktori cím miatt eljárás folyik ellene, faügyben pedig az ombudsman kért intézkedést a megyei kormányhivataltól a törvénytelenség megszűntetésére."


Tehát ha jól értem, konkrét jogerős bírósági ítélet nem született meg még egyik ügyben sem, de te már kész ténynek veszed a vádakat? Ilyenkor nincs ártatlanság vélelme, vagy az csak a te elvbarátaidat illeti meg?


"Nem megy a szövegertes, igaz?"


Nem megy az igazmondás és beismerés, igaz? Te azt hazudtad, hogy nem állítottál semmit egyáltalán, pedig ott van két konkrét állítás is, most meg letagadod. :)

2016. márc. 19. 20:54
 27/54 A kérdező kommentje:
Pontosabban ezt a faügyet nem tudom, hogy arról bíróság mondott-e már ki bármit is.
2016. márc. 19. 20:55
 28/54 Andizsuzsi ***** válasza:

:) hiába kapálózol. Nem érzem, hogy miért jó neked, hogy egy számodra ismeretlen embert védesz körmöd szakadtáig csakazértis. Faügyben nincs bírósági ítélet, mivel nem bűncselekmény történt, hanem "csak" nem a jogszabályoknak megfelelő intézkedéseket. Ezért intézkedett a kormányhivatal.

Természetesen Oroszt is megilleti az ártatlanság vélelme, ezért választottam olyan eseteket, amikhez kétség sem férhet.

2016. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

"Te azt hazudtad, hogy nem állítottál semmit egyáltalán, pedig ott van két konkrét állítás is, most meg letagadod. :)"


Az első állítás Cserdirol szól, a második a Jobbikról.

Érpatakról beszéltünk, arról pedig egyetlen allitasom sem volt. Ezért is mondtam, h nem megy a szövegertes.

2016. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

":) hiába kapálózol."


Andizsuzsi, veled pont ez a baj, hogy kapálózásnak veszed azt, amikor nem neked van igazad, hiszen jogerős ítélet akkor még sincs, ugye? :)


"Természetesen Oroszt is megilleti az ártatlanság vélelme, ezért választottam olyan eseteket, amikhez kétség sem férhet."


Szerintem nem vagy tisztában azzal, hogy mit jelent az ártatlanság vélelme.

2016. márc. 20. 10:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!