Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista a cigány polgármeste...

Rasszista a cigány polgármester, vagy egyre többen látják, hogy a Jobbiktól nincs félnivalója azoknak, akik tisztességesek, bőrszíntől függetlenül?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 19. 16:42
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Te sem tartod be a törvényeket, lopsz, csalsz, hazudsz. Attól még, hogy én ezt írom, igaz lesz? Nem feltétlen, hacsak nincs erről jogerős ítélet. Ellenben ez a "jog" azokat nem illeti meg, akik nem úgy gondolkodnak, mint ti.
2016. márc. 21. 15:03
 42/54 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnálom, hogy még nem kaptál erre a kérdésre értelmes korrekt választ.
2016. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"tulajdonképpen ezek jegyzőkönyvek és elmarasztaló ítéletek, ezek Orosz személyére vonatkoznak"


vs.


A kérdező kommentje:

"Te sem tartod be a törvényeket, lopsz, csalsz, hazudsz. Attól még, hogy én ezt írom, igaz lesz? Nem feltétlen, hacsak nincs erről jogerős ítélet."

2016. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

"Te sem tartod be a törvényeket, lopsz, csalsz, hazudsz. Attól még, hogy én ezt írom, igaz lesz? Nem feltétlen, hacsak nincs erről jogerős ítélet. Ellenben ez a "jog" azokat nem illeti meg, akik nem úgy gondolkodnak, mint ti."


Na itt megint hülyeséget beszélsz, kedves kérdező. Tegyük fel, hogy én loptam egy csokit. Nem kapnak el, nem indul ellenem eljárás, nem születik bírói ítélet. Akkor mi az igazság, loptam, vagy nem loptam?

Az ártatlanság vélelme nem arról szól, hogy addig ártatlan az illető, hanem azt, hogy jogi szempontból azt kell feltételezni alapból, hogy ártatlan. Morális szempont egy másik kérdés, amikor valami a napnál is világosabb. A Bíróság eléggé bürokratikus, lassan döntenek, ha döntenek. Ha ad absurdum holnap a Fidesz-KDNP-Jobbik megszünteti a bírósági intézményét, akkor többé nem lesznek bűnösök, nem lesz több lopás, gyilkosság, csalás stb.?

Gratula!

2016. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Azért az vicces, hogy morális szempontokat emlegettek a fővárosból, tekintve, hogy egy település döntését nem akarjátok tudomásul venni. Lassan ott tartunk, hogy a Jobbik 1 millió szavazóját mind megfenyegette előtte, hogy rá szavazzon 2014-ben, Orosz is pisztolyt tartott az emberek fejéhez, hogy rá szavazzanak, és tulajdonképpen mindenhol, ahol nem a nektek megfelelő vezetés van, az fenyegetéssel és zsarolással, félrevezetéssel került hatalomra. Meghallgatta bárki is azt, hogy Orosz mit mondott ezekben az ügyekben?
2016. márc. 22. 07:18
 46/54 anonim ***** válasza:
Kérdező, minek teszed fel a kérdésedet, ha nem tudod elfogadni mások véleményét? agymosott jobbikdroid....
2016. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

"Azért az vicces, hogy"


Inkább az a vicces, ahogy TE egy bűnözőt védesz mindenáron, aki maga is beismerte ezeket a tetteket, sőt büszke rájuk, miközben TE isteníted a rendszerét, ahol szerinted

"Érpatak azt az elvet követi, hogy a törvényt betűről betűre betartatja"

2016. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

"Kérdező, minek teszed fel a kérdésedet, ha nem tudod elfogadni mások véleményét? agymosott jobbikdroid...."


44%-os droid, meg kéne tanulni szöveget értelmezni, nem gondolod? Ezek egyike sem a kérdésre felelt, ugyanis abban egy szó sem szerepel Érpatakról, csak mivel ciki és kínos nekik, hogy egy cigány polgármester a Jobbikhoz fordult, így gyorsan elővették Érpatakot, és próbálkoznak azzal...hidd el, ha megtanulsz szöveget értelmezni, nem írsz ilyet, legközelebb...hajrá, bízom benned, menni fog!!!

2016. márc. 22. 23:10
 49/54 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ezek egyike sem a kérdésre felelt, ugyanis abban egy szó sem szerepel Érpatakról,"


Jó lenne, ha néha elolvasnád a cikket, amit a kérdéshez linkelsz.

2016. márc. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Bizonyára Ózdon is betűről betűre tartották be a törvényt, és annak szellemiségét is követték. Ezt bizonyítja a Páva klub ügye is.

Köszönjük, Jobbik, tudjuk, mire számíthatunk, ha még közelebb kerültök a húsos fazékhoz!

2016. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!