Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista a cigány polgármeste...

Rasszista a cigány polgármester, vagy egyre többen látják, hogy a Jobbiktól nincs félnivalója azoknak, akik tisztességesek, bőrszíntől függetlenül?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 19. 16:42
1 2 3 4 5 6
 31/54 Andizsuzsi ***** válasza:
Nincs jogerős ítélet, van viszont kormányhivatali jegyzőkönyv, számtalan dokumentum az akasztás is balhéról, amit Orosz posztolt ország-világ elé elsőfokú elmarasztaló ítélettel, van lecserélt okmány arra alkalmatlan irattal igényelve (Orosz által elismerve, hogy nincs magyarországi elismert phd fokozata). Akkor miről beszélünk? Ezek a dolgok megtörténtek, törvénytelenek, Orosz még büszke is rájuk.
2016. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Még ha figyelembe is veszem, hogy tulajdonképpen ezek jegyzőkönyvek és elmarasztaló ítéletek, ezek Orosz személyére vonatkoznak, nem pedig az érpataki modellre, amely nagyon helyesen építőkre és rombolókra osztja a lakosságot. Áruld már el, te mint egy hős antifasiszta liberális, miért probléma nektek az, hogy aki betartja a törvényt, azt segíteni kell, aki nem, azt pedig a jog eszközeivel üldözni?
2016. márc. 20. 12:18
 33/54 Andizsuzsi ***** válasza:
Azért probléma kedves, mert minden modell annyit ér, amennyit a vezetője. Hogy jön ahhoz bárki ( és itt most tekintsünk el Orosz személyétől), bárki, aki maga sem tartja be a törvényt, hogy másokat eszerint ítéljen még?
2016. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
kérdező árulj el már valamit...miből gondolod, hogy aki nem ért egyet a Jobbikkal, vagy annak valamely tagjával az rögtön liberális? Ezt a logikát sosem értettem. Ha Fideszes lennél ugyan úgy védenéd Orbánt, ha DK-s akkor meg épp Gyurcsányt mentegetnéd, vagy valamely társukat. Ugyan azt csinálod, mint más politikába teljesen beleszerelmesedett zombik. Ugyan olyan irányított bábú vagy mint bárki más, aki a végtelenségig védi a számára szimpatikus pártot vagy tagjait. Egy értelmes ember egyik pártot sem védi ennyire. Megnézi az érveket ellen érveket és így építi be a saját gondolatvilágába és az alapján dönt a pártok közül, vagy totálisan le**arja mindet.
2016. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

"Azért probléma kedves, mert minden modell annyit ér, amennyit a vezetője."


Minden modell annyit ér, amennyit ér, amennyire hatásos. Hatásos az érpataki modell? Igen, hatásos. Újraválasztották a polgármestert? Igen, ezek szerint az ott élőknek tetszik ez a modell. Nekem ez a mérce.

2016. márc. 20. 13:52
 36/54 anonim ***** válasza:

Többek között Farkas Flórián ügye óta tudjuk, hogy bármelyik párt képes megvenni akár egy romát is (éppúgy mint egy nem roma magyart is), ha az érdeke úgy kívánja, és akkor azt mondják, amit kérnek tőle.


Az ártatlanság vélelmét a szememben ott puskázta el, amikor folyamatosan akadályozni próbálta a bíróság munkáját. Pl. nem ment el a tárgyalásra. Elő akarták vezetni, erre kiderült, hogy a bejelentett lakcíme valami állattelep. [link]


Az ártatlanság vélelme jogi szempontból valóban megillet mindenkit a bírósági ítélet jogerőssé válásáig, DE morális szempontból közvélemény szempontjából különösen egy közszereplő esetében elveszíthető már akkor is, ha az illető mindent megtesz azért, hogy semmilyen ítélet ne születhessen meg.


Ha teszem azt, Bajnait feljelentik, és egyetlen perre se megy el, és állattelep van a bejelentett lakcímén, nem tudják előállítani (annak ellenére, hogy mondjuk felfüggesztették a mentelmi jogát), stb. akkor róla is joggal feltételezhetném, hogy vaj van a füle mögött. Bajnai azonban mindig következetesen tisztázta magát. Biztos, hogy nem egy szent, de a liba-ügyes vádak hamisak voltak. Ő nem sumákolt ezen a téren.

2016. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nekem ez a mérce."


Látod ebben különbözünk. Az én mércém sokkal magasabban van. Én elvárom egy vezetőtöl minden szinten, hogy feddhetetlen legyen. Vizet prédikáló és bort ivó emberek az én mércém szerint alkalmatlanok bármit is vezetni.

2016. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
A probléma ott kezdődik, hogy csak azért a kukába dobni egy mintát, mert a vezetőjével valaki(k)nek baja van, ostobaság. Miért választották újra akkor, ha csak árt?
2016. márc. 20. 17:53
 39/54 Andizsuzsi ***** válasza:

Hogy miért választották újra, én nem tudhatom, nem ott élek. Vannak teóriáim, de azok csak vélelmezések.

De maradjunk abba, hogy szerinted ez egy remek program akkor is, ha több eleme jogtalan, szerintem pedig egy nem teljesen ezen a földön élő, a saját normáit sem betartó nárcisztikus ember fantazmagóriája.

2016. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

"miért probléma nektek az, hogy aki betartja a törvényt, azt segíteni kell, aki nem, azt pedig a jog eszközeivel üldözni?"


Pont a polgármester az, aki nem tartja be a törvényt.

2016. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!