Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak, liberálisok...

A baloldaliak, liberálisok miért védik gyakran azzal a migránsokat, hogy nem mindenki követelöző, nemi erőszaktevő stb köztük amikor ők ugyanúgy kiállnak pl azok mellett is aki erőszakosak?

Figyelt kérdés

Nem provokáció a kérdés!

Csak gondoltam leírom, mit tapasztaltam.

Ugye amikor valaki ellenzi a bevándorlást és azt hozza fel érvként, hogy veszélyt jelentenek a kultúránkra, erőszakosak, követelőznek, nőket erőszakolnak stb mindig jön az ellenérv a balliberálisoktól ,hogy "de hát ne általánosítsnuk, nem minden menekült ilyen"


Most itt gondolok politikusokra és közemberekre egyaránt.


Pl egy kommentelő azt reagálta itt Gyik-en amikor valaki a migrációról beszélt, hogy aki erőszakos köztük az azért teszi, mert szegény és kilátástalan ember, tehát kiállt azok mellet is.


Vagy ott van pl a kölni erőszak

Eltelt egy idő amíg vádat emeltek az elkövetők ellen de az eset után két napig nem is beszéltek róla a médiában.

Tehát mentegették az elkövetőket Merkelék.


Tehát gyakran mondják azt a balliberálisok ,hogy a migránsok nem tehetnek róla, hogy agresszívek, követelőznek, lányokat erőszakolnak stb. ,mert szegények kilátástalanságukban ilyenek lettek.

Pedig az, hogy valaki szegény és kilátástalan nem mentség arra, hogy késeljen vagy nőket erőszakoljon.


Nem értem a logikájukat, hogy ha most úgy is kiállnak azok mellet is akik erőszakosak akkor minek jönnek azzal, hogy nem mindenki olyan közüllük?


Ismétlen, nem provokáció a kérdés! Csak leírtam mit tapsztaltam ezzel kapcsolatban!



2016. márc. 25. 14:01
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
Hogy a kérdésre válaszoljak: nem az erőszakosakat védik, hanem a szerencsétlen valöban menekülőket.
2016. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Figyelemfelkeltés:

"ugyanúgy kiállnak azok mellett is ak erőszakosak"

2016. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha csinálnak valami törvénytelent, akkor igen, ezzel jön azonnal mindenki, hogy nem minden menekült ilyen.

Közben meg itt nagy zavar van a fejekben a fogalmakat illetően.

Aki menekült, az az ország határán keresztül érkezik, és hivatalosan beadja a menekültkérelmét irataival együtt. Az ő befogadásukról soha nem volt vita.

De az országot elárasztó csürhe az nem menekült, jogilag nem az, mégha el is vesztették az otthonukat. Már azzal ahogy ide betörnek megsértik a törvényeket, én soha egyetlen percig sem értettem, hogy miért nem toloncolják őket vissza oda, ahonnan jöttek mindenféle kérdés nélkül.

Jegyzem nekem van örmény menekült munkatársam, sőt romániai magyar munkatársam is, és rendes, legális papírokkal érkeztek, és dolgoznak, semmi bajom velük.

De az Európát mindenféle kontroll nélkül elárasztó csürhe igenis veszélyes, és én mindenkit azonnal visszafordítanék. Akinek tisztességesek a szándékai és valóban menekül, az akkor járja ki a hivatalos útját, igazolja, hogy kicsoda, és akkor lehet arról beszélni, hogy emberségből befogadjuk, addig meg örüljön, ha le nem lövik. Azt kéne.

2016. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 tetro ***** válasza:

19.17

Te mégis miröl beszélsz? A magyar állam lényegében minden menekültügyi kérelmet kivizsgálás nélkül elutasitott. Szóval kérlek ne beszélj butaságokat.

2016. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Andizsuzsi ***** válasza:
52%

"Közben meg itt nagy zavar van a fejekben a fogalmakat illetően. "


Valóban. Az örmény és romániai munkatársad mitől menekült?

2016. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Aki figyel, lát. aki meg se lát se hall annak minden beszéd hiábavaló.

1. Még soha nem volt olyan koldus,vagy kéregető aki "V" betűt mutogat.

2.Azt se csinálta még senki hogy egy országhatárt átlépve lehetetlenné teszi az utakat,megszüntetve az illető ország vérkeringését.

ennyi elég is lenne annak aki gondolkozik. a különböző országokban végzett devianciákat már meg se említem.

2016. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!