Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak, liberálisok...

A baloldaliak, liberálisok miért védik gyakran azzal a migránsokat, hogy nem mindenki követelöző, nemi erőszaktevő stb köztük amikor ők ugyanúgy kiállnak pl azok mellett is aki erőszakosak?

Figyelt kérdés

Nem provokáció a kérdés!

Csak gondoltam leírom, mit tapasztaltam.

Ugye amikor valaki ellenzi a bevándorlást és azt hozza fel érvként, hogy veszélyt jelentenek a kultúránkra, erőszakosak, követelőznek, nőket erőszakolnak stb mindig jön az ellenérv a balliberálisoktól ,hogy "de hát ne általánosítsnuk, nem minden menekült ilyen"


Most itt gondolok politikusokra és közemberekre egyaránt.


Pl egy kommentelő azt reagálta itt Gyik-en amikor valaki a migrációról beszélt, hogy aki erőszakos köztük az azért teszi, mert szegény és kilátástalan ember, tehát kiállt azok mellet is.


Vagy ott van pl a kölni erőszak

Eltelt egy idő amíg vádat emeltek az elkövetők ellen de az eset után két napig nem is beszéltek róla a médiában.

Tehát mentegették az elkövetőket Merkelék.


Tehát gyakran mondják azt a balliberálisok ,hogy a migránsok nem tehetnek róla, hogy agresszívek, követelőznek, lányokat erőszakolnak stb. ,mert szegények kilátástalanságukban ilyenek lettek.

Pedig az, hogy valaki szegény és kilátástalan nem mentség arra, hogy késeljen vagy nőket erőszakoljon.


Nem értem a logikájukat, hogy ha most úgy is kiállnak azok mellet is akik erőszakosak akkor minek jönnek azzal, hogy nem mindenki olyan közüllük?


Ismétlen, nem provokáció a kérdés! Csak leírtam mit tapsztaltam ezzel kapcsolatban!



2016. márc. 25. 14:01
1 2
 1/16 tetro ***** válasza:
53%

"A baloldaliak, liberálisok miért védik gyakran azzal a migránsokat, hogy nem mindenki követelöző, nemi erőszaktevő stb köztük amikor ők ugyanúgy kiállnak pl azok mellett is aki erőszakosak?"


Ez a kérdés így teljesen értelmetlen. Két egymással ellentétes állítást fogalmazol meg benne. Értem én, hogy lisbizni nagy divat a sulikban mostanában, de nem szeretnél inkább figyelni magyar órán?

2016. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Miért van az hogy ha valaki váltig állítja hogy nem provokáció a kérdés, az egyből elkezd hazudozni meg szalmabábokat gyártani? Nem, nem állunk ki az erőszakolók mellett, nem tudom honnan a bánatból szedtek ilyen baromságokat.
2016. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tetro ***** válasza:
49%
nem provokáció a kérdés: azt állítom, hogy szánalmas inkompetens életképtelen vesztes vagy. nem provokáció, csak szeretném megkérdezni miért vagy az? :D
2016. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 tetro ***** válasza:
50%

14.22

jaja, valaki elkezd libsizni, feltesz egy teljesen értelmezhetetlen kérdést, aztán lehet bármilyen érvelés nélkül köpködni rá. és a kör bezárult :DDDDD

szánalmas. nem provokációból mondom, de röhejesen szánalmas :D

2016. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mi nem érthető a kérdésemben?


Mondtam, hogy ezeket tapasztaltam és jó példa erre a kölni erőszak is.

Szerintem tudjátok miről beszélek.

2016. márc. 25. 14:34
 6/16 tetro ***** válasza:
53%

14.34

nyelvtanilag teljesen értelmetlen a kérdésed. mi nem érthető ezen?

kielemezzük?

2016. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

7-es!


Elemezd ha akarod nyugodtan..

2016. márc. 25. 14:58
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
14:54, szintaktikailag vannak hibák a kérdésben, de szemantikailag teljesen érthető. Az is érthető, hogy a kérdés szemantikai értelmét szintaktikailag próbálod kiherélni, mert érdeked úgy kívánja.
2016. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Arra még mindig nem válaszoltál kérdező, hogy miért hazudozol és miért gyártasz szalmabábokat.
2016. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

"Eltelt egy idő amíg vádat emeltek az elkövetők ellen de az eset után két napig nem is beszéltek róla a médiában.

Tehát mentegették az elkövetőket Merkelék."


Németországba milyen politikai lapok vannak? Nincs egy jobboldali sem? Meg ez, hogyan mentegetés, mikor láttál olyat, hogy folyamatban lévő nyomozásról bővebb tájékoztatást ad a rendőrség?

Lehet, hogy túl sokat tévézel, mert ez nem így meg, hogy megtörtént valami aztán két perc alatt már tudják ki volt. Ennek meg vannak a maga folyamatai.

Amúgy meg semelyik állam nem fogja reklámozni, hogy nem volt képes fenntartani a rendet az országába. A médiába az informátorok vagy az emberek által eljuttatott információk alapján dolgoznak. Ha nem szól senki sem nekik, hogy ez meg ez történt, akkor nem fogsz róla olvasni.

2016. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!