Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak és a liberálisak...

A baloldaliak és a liberálisak tényleg sokan vannak, vagy csak kevés embernek van ekkora hangja?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 10:38
1 2
 11/18 Quatermain ***** válasza:
57%
A nyivákolásuk nagyságrendekkel túlszárnyalja a valós létszámot. Az interneten nagyon soknak akarnak tűnni, több platformot alkalmaznak, hogy mennyire népszerűnek látszódjanak. Nézz meg egy liberális hátterű tüntetést, a létszám magáért beszél. A pridet meg ne keverjük bele, mert sok a külföldi résztvevő.
2016. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy hangosak, csak az interneten gyűlnek össze, személyesen soha nem fog odaállni eléd is kioktatni arról, hogy mennyire nem vagy toleráns.


Én már próbáltam sokszor invitálni itt is toleranciabajnokokat migránsok és nem őshonos európaiak által lakott területeken egy-egy szombat éjszakai sétára, de soha nem válaszoltak.


"A liberalizmus annyit jelent hogy lehet véleményed anélkül hogy meglincselnének vagy inkvizítorok elvinnének.

"


Dobna nekem valaki privátban egy kis magyarázatot arról, hogyha a melegek és a drogok erőltetése a médiában nem liberális dolog, akkor micsoda? :D

Meg a tolerancia bajnokság sem liberális téma? Ha nem az, akkor micsoda?

2016. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Hát azt mondják hogy most ilyen kormányváltó hangulat van."

Igen, de a közvélemény kutatások szerint a FIDESZ támogatóinak többsége szerint is rossz irányba tart az ország. Amúgy kormányintézkedés ellen tüntetésre azok mennek el akik nem értenek egyet vele függetlenül attól, hogy szavaznak-e vagy sem, ha szavaznak akkor Fideszre, Jobbikra, MSZP-re vagy a többi pártra.

2016. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

# 12/13 vagyok...Már le is pontoztak, de választ még nem kaptam a kérdésemre.

Ennyit tudnak. Ha szembesíted őket a való világgal, akkor fülüket-farkukat behúzzák.


Na, pontozzátok le ezt is. De rossz lesz nekem :D

2016. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Baloldaliból azért, vannak, főleg idősebb emberek.

De, csak azért, mert nem szeretik a kapitalizmust és azt hiszik, hogyha balra voksolnak, akkor újra 10 forint lesz a kifli.


Liberálisok meg főleg, Budapest belvárosában találhatóak, körúti liberálisok...stb

De, BP-n sincsenek többségben.


Budapest egy nagyváros, változatos "zónákkal", illetve, sokan túl sokat néznek TV-t.


Én például, évek óta nem nézek TV-t.

Mivel, a műsorok nem érdekelnek, az interneten tájékozódik.

Illetve, filmeket, sorozatokat is onnan nézek.Ma már ki sem bírnám, hogy fél óránként 15 perces reklámmal szakítják meg a filmet.

2016. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nevem Frankeinstein Emese, s immár 10 éve hivatásos civil vagyok, amióta elvégeztem az egyetemet balneológia-kommunikáció szakon.


Civilként megjártam Amazóniát, az afrikai dzsungeleket, s a két sarkot, ahol a pandák, a vikunyák, a jegesmedvék és a moszatok emberi jogiért küzdöttem egyéves ösztöndíjammal.


Sajnos heteroszexuálısnak születtem, erről képtelen voltam leszoktatni magamat, de igyekszem: legalább arra fokozottan figyelek, hogy lszbınek nézzek ki.


Intoleráns szüleim csecsemőkoromban megkereszteltettek, ezt nagyon szégyellem. Viszont igyekszem mindenhol aláhúzni, hogy én utálom a vallást, valójában csak a kereszténységet, mert a többi vallás másság, így azok iránt köteles vagyok fokozottan toleráns lenni.


Jelenleg egy a 2014-es választási eredények ellen küzdő civil szervezet régiós összekötő koordinátora vagyok.


Tavaly ilyenkor még a hajléktalanok utcán pısılési jogáért küzdöttem, de időközben rádöbbentem, hogy a hajléktalanok potenciális Jobbik-szavazók, így azóta fasisztázom őket és nem adok nekik semmit. Ha például valamelyik hajléktalan sorba áll a menekülteknek szánt szendvicsekért, elzavarom azonnal.


A muszlim menekülteket szeretem a legjobban, nagyon tisztelem vallásukat is, sőt behatóan tanulmányoztam annak jellemzőit. Ezért adok nekik sertésmájkrémes szendvicset, úgy tudom, ez a kedvencük.


Tegnapelőtt reggel még azt követeltem a szemét Orbántól, hogy helyezze le a menekülteket ötcsillagos szállodákban, s mindenkinek adjon az államtitkári alapbérrel egyező segélyt. Tegnap viszont már azt követeltem, hogy a roh@dék Orbán szállíttassa különvonatokkal az egész Közel-Keletetet Berlinbe, 24 órán belül. Ha ezt nem teljesíti, tizedmagammal tüntetni fogok a hétvégén. Ma még nem tudom mit fogok követelni, ezen még gondolkodunk hármasban itt az akciós központunkban, de az már biztos, hogy bármit is követelünk, annak része lesz az európaellenes Orbánhoz intézett újabb, immár 856. ultimátum.

2016. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A választási eredmények alapján túlynomó többségben vannak jobboldaliak, baloldaliból van még egy jelentékeny mennyiség, liberális alig.
2016. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt hallani, hogy kormányváltó hangulat van, de hogy mire cserélnénk le a Fideszt, azt senki nem tudja. Tehát csak a második.
2016. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!