Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van, hogy a Jobbik és a...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy van, hogy a Jobbik és a szélsőjobbosok nem akarnak se arabokat, se muszlimokat ide Európába, viszont Izrael helyén sokadik muszlim arab országot látnának?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Mert a szélsőjobbosok mindig az igazság oldalán állnak, és a zsidók jogtalanul raboltak maguknak államot, és terror alatt tartják a muszlimokat.
2016. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11: És akkor ide Európába miért nem akarják a muszlimokat ?
2016. márc. 27. 15:27
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért akarnának? Nem lehet őket integrálni, primitívek.
2016. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szabad kérdeznem 38-as, hogy van, hogy egyszer véded a muszlimokat, most meg nyugodtan primitívezed őket ?
2016. márc. 27. 22:25
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Azért védem a muszlimokat, mert ebben a kérdésben nekik van igazuk, és a zsidók sokkal gonoszabbak náluk. Mint írtam, a szélsőjobb mindig az igazság oldalán áll.
2016. márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor USA-ban a demokrata elnökjelölt esélyes Sanders is aki zsidó vallású is szélsőjobb oldali. Ugyan azon kritikát fogalmazta meg kampányában Izraellel szemben, mint a Jobbik. S ugyan úgy jogosnak érzi a független Palesztina létre jöttét, mint a Jobbik.

Igen a Jobbik minden néptől azt várja el, hogy otthon teljesítse be sorsát. Ezért sem támogatja, hogy magyarok nyugaton dolgozzanak.

2016. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem jó a párhuzamod:

- Izraelt 1948-ban alapították míg az Európai országokat jóval régebben.

- Izrael zsidó lakossága csak a második világháború után kezdett többségbe kerülni ( [link] a zsidók jöttek arra a földre tömegesen (Ők voltak a ,,migránsok", persze az már más kérdés hogy nekik több közük van ahhoz a vidékhez mint az araboknak Európához, de az arabokat ez aligha érdekli, ami érthető)


-Európa a mi otthonunk, így minden épelméjű és nem hibbant embernek ez kellene legyen az elsődleges.



-Azt soha nem mondták hogy egész Izraelt felszámolnák (legalábbis hivatalosan ilyen mellett nem foglaltak álláspontot), csupán az ottani arabok jogaiért harcoltak, mert azok sárba lettek tiporva, mint Romániába vagy Szlovákiába a magyaroké, vagy ahogy kiállnak Katalónia törekvései mellett is. Kisebbséget védik.


-Nem volt ahhoz elég terrorcselekmény hogy te se akarj muszlimokat vagy arabokat Európába?

2016. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

félelmetes logikátok van...


Izraelt 1948-ban alapították, Palesztínát meg mikor is? ja, hogy soha :DDD


az igazság:

-azon a területen végig éltek arabok is és zsidók is, nagyjából egyenlő számban

-a török megszállás után brit protektorátus alá került

-a britek kivonulása után két országot akart létrehozni az ENSZ: egy arabot és egy zsidót

-kinek nem tetszett? az araboknak, mert hogy ők nem osztozkodnak, lejátsszák egy az egyben

-lejátszották, vesztettek, azóta meg megy a sírás

2016. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikát.


Én is szeretem az oroszlánokat. Támogatom az oroszlán vadászat beszüntetését. Sajnálom is amiért irtják őket az eredeti élőhelyükön.

Viszont nem szeretnék egyetlen oroszlánt se a házamba vagy kertembe. Mivel nem is tudnám fenn tartani, és nem is tudna alkalmazkodni az oroszlán az én lakásom környezetéhez.


A liberálisok viszont támogatják az oroszlánok gyilkolását és élőhelyükön való irtását, viszont kampányolnak az oroszlánok hálószobában való tartásáért.


Remélem érted a hasonlatot.

2016. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem kampányolok semmiért, simán csak megállapítottam, hogy az izraeli-arab konfliktusban a zsidóknak van igazuk.


Ez attól teljesen független tény, hogy valaki ellenzi vagy támogatja-e a bevándorlást.


A hasonlatod érthető, csak nem épp a legjobb.

2016. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!