Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van, hogy a Jobbik és a...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy van, hogy a Jobbik és a szélsőjobbosok nem akarnak se arabokat, se muszlimokat ide Európába, viszont Izrael helyén sokadik muszlim arab országot látnának?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

A fasiszták beteg gonosztevő emberek, ne keress a döntéseikben logikát!


Nyilván a zsidókat is utálják az arabokat is utálják, a cigányokat is utálják, mindenkit utálnak talán még önmagukat is.

2016. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

Ez már megváltozott.


Izrael politikáját követendő példaként tekintik, csak sokuk nem meri beismerni.

2016. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
És mit mond a megtért Szegedi Csanád ?
2016. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

A Jobbik annyira szélsőjobbos, mint amennyire az LMP szélsőbalos.

Hogy kapj egy értelmes választ is: a jobboldal, szélsőséges vagy mérsékelt, elsősorban Izraelt a politikája miatt kritizálja, az elsődleges problémájuk az, hogy egy katonaállam képviseli a nyugati érdekeket abban a régióban azzal, hogy telepeket épít olyan területeken, amin a nemzetközi jog szerint semmi keresnivalója, mindeközben pedig kőkeményen ostorozza a vele egyet nem értő pártokat és csoportokat, többek között a Jobbikot is. Az arabokkal (gondolom ez alatt a muzulmán országokból érkezőkre és élőkre gondolsz) elsősorban az ideológiájuk miatt nincs kibékülve a jobboldal. Ha esetleg beugatná valaki, hogy "háde mindenkit utálnak, aki nem fehér keresztény", az mutasson egy példát ahol mondjuk hindukat vagy buddhistákat ostoroznak a jobboldaliak, az ő problémájuk az iszlámmal, vagyis egy erőszakos, kirekesztő és elnyomó eszmével van, amit az ide bevándorlók jelentős része teljesen normálisnak tart. Gondolom erre jön az a kontra, hogy "de bezzeg Vona meg a törökök....", nos Vona elsősorban azért tiszteli a törököket, mert ők komolyan veszik a vallásukat, a jobboldalon meg úgy amblokk az összes nemzeti érzelmű szerint a vallásosság a nemzeti önállóság kifejezésének az egyik módja, Vona csupán azért szimpatizált (igen, múltidőben van az ige) a törökökkel, mert ők a nemzeti önállóságukat a vallásosságukkal fejezték ki, csak épp nem azzal a vallással, amit a jobboldal, legalábbis az európai követ. Ha már valamelyik roppant értelmez hozzászóló idehozta a fasizmust, akkor csak a vita kedvéért: ha a fasiszták annyira fetisizálják az erőt és a dominanciát, akkor az iszlám, vagyis egy, a tanait az erő jogán legitimáló és hódító szellemiségű eszme vajon mi, ha nem egy fasiszta ideológia? Ja tudom, ez már kilencedikes filozófiai tananyag, ti még itt nem tartotok....


Remélem a második mondatnál tovább nem olvastátok tovább és azonnal lepontoztatok. Ja, ne felejtsetek el fasisztának nevezni meg anyázni.

2016. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
ezektől ne várj következetességet, ahoz kéne vagy50 iq
2016. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
értelmes** (kösz autocorrect)
2016. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Hogy miket tudsz te a Jobbikról! Én nem hallottam ilyeneket, hogy Izrael helyén sokadik muszlim arab országot látnának. Nincs is hozzá közük. Én nem akarom, hogy beleszóljunk Izrael dolgába. Azt se, hogy bárki más beleszóljon a mienkbe.
2016. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert te akarsz európába? :D
2016. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

A jobbik beteg.

Szerintük valakit mindig kell utálni.

Téma lezárva!


[link]


Üdv!

2016. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%

9-es vagyok:


Nem értem ,miért pontoztak le...

2016. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!