Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok mai meccsen után is...

Magyarok mai meccsen után is úgy gondoljátok, nem kellenek a stadionok?

Figyelt kérdés
Az tény és való, amióta költenek a focira,sokkal jobbak vagyunk. Persze,hiányzott a védelem főembere, Kádár is. Szerintem nem vagyunk annyira rosszak,akárki bármit mond.

2016. márc. 26. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
De ez már nem az a csapat,akik 8:1-et kaptak.:)
2016. márc. 26. 21:06
 12/64 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom semmivel. Igaz, Ausztriában dolgozom, erdészként 243 ezerért + vannak sír pucolásaim is + 100 ezrekért,de ha valami bajvan,ott a Szombathelyi meg a most megújuló körmendi kórház is.
2016. márc. 26. 21:08
 13/64 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Persze, hogy úgy gondoljuk!


Például Kozármislenyben átlagosan 160-an szokták nézni a mérkőzéseket, oda feltétlenül kell egy 2000 férőhelyes stadion, 440 millióért. Bárki utána számolhat, ez nagyon jó beruházás, már néhány száz, esetleg néhány ezer év alatt megtérül.


[link]

[link]


És természetesen a további 26 db stadiont is mind-mind érdemes megépíteni.

[link]


Végülis teljesen érthető, oktatásra minek kellene költeni, aki olyan síkhülye, hogy nem fogja fel a stadionépítések fontosságát, annak még a gyerekét is fölösleges oktatni.

Egészségügyre sem kell költeni, mert aki mindezt nem érti meg, az jobb is ha minél hamarabb feldobja a talpát.


De hála az égnek, kedves miniszterelnökünk, és a kormányunk tagjai már kijárták az (akkor még sokkal jobban működő) iskolákat, és ha megbetegszenek, akkor sem a közkórházakban fogják a várakozólista végére küldeni őket, hanem azonnal elhelyezik őket a Kútvölgyiben, vagy szükség esetén egy kellemes magánklinikán.


Hát nem csodálatos ez az ország? Akárki láthatja, hogy itt teljesen rendben mennek a dolgok!


Ja, és aki mindebben nem látja az iróniát (mit iróniát, a maró gúnyt!!!), azon már a "közgyógy" nem is tud segíteni...

2016. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

Aki stadiont akar, építsen a saját pénzéből, ne az én adómból.

Ha olyan jó befektetés lenne már régen építettek volna bankok vagy nagyvállalatok.

Az egész csak arra jó, hogy az építés közben pénzt lopjanak belőle túlárazással és egyéb módszerrel.


Az erre elherdált összeget inkább a tömegsportba kellene fektetni, ha már muszáj soprtba.

Hátha akkor nem lenne ennyi hájas gyerek és felnőtt ebben az orszában.

Attól nem lesz senki sport rajongó, hogy a kocsmában vagy otthon nézi a TV-t sörözés közben, vagy néha kimegy egy stadionba és két órát ül a hájas seggén.

Aki szereti a sportot, az sportoljon. És ehhez nem stadion kell.

2016. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kellenek a stadionok. Az égvilágon semmit nem tettek hozzá ahhoz, hogy most szerencsére látványosan jobban játszunk mint 2-3 éve.

Ha színházba mész, akkor is az épületet dicséred, nem a színészi játékot?


A focira továbbra is rosszul költenek. Lehetne jól is csinálni, meg lehetne reformálni az egész magyar futballrendszert mint ahogy a belgák tették pár éve, de valamiért harminc stadion felhúzását egyesek fontosabbnak gondolták.

2016. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
Az 1986-os vb óta,eltelt 30év.Azóta most először jutottunk egy nagy "tornára",de ezt is csak a létszámbővítésnek köszönhetjük.A nézőszámokról meg inkább ne beszéljünk...Szóval,igen,úgy gondolom,hogy Mezőkövesden,Felcsúton és még a t...öm tudja hol,nem kellene állami pénzen új stadionokat építeni,felújítani. Egész egyszerűen az érdeklődés,a nézőszámok,nem indokolják.Egyébként én vagy 20éven át jártam magyar bajnoki meccsekre,szóval nem vagyok fociellenes,mégis így gondolom.
2016. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
86%

"De ez már nem az a csapat,akik 8:1-et kaptak"


A VB 3. helyezett Hollandia ellen.


Most esetleg az elkövetkező portugál meccs lesz hasonló szint, ahol kiderül, hogy ez milyen csapat is.


"Ausztriában dolgozom ...."

Azaz egy fillért nem a te fizetésedből vonnak le, amit a stadionokra költenek el.

2016. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%

Azért szép volt dzsudzsi! :) Hajrá Magyarok!


Egyébként egyet értek elöbb kellene rendet tenni az egészségügyben,oktatásban,munkahelyek teremtésében,bérek emelésében... És utána felölem jöhet a stadion bár nem tudom miért csak az focizhat akinek van "pénze" Hmm

2016. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:

#15 [link]


És ne aggódjunk, van még utánpótlásunkban tehetséges játékosok. Balogh Norbi - Guzmics - Gera Dániel stb. Király jövőre elmegy,jön helyette Bogdán.

2016. márc. 26. 21:23
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
"De ez már nem az a csapat,akik 8:1-et kaptak".Ez majd akkor derül ki,ha komoly ellenfelekkel kell tétmeccseket játszanunk és ettől még az új,felújított stadonokban nem lesz több néző.Az egyetlen kivétel a válogatott.
2016. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!