Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok mai meccsen után is...

Magyarok mai meccsen után is úgy gondoljátok, nem kellenek a stadionok?

Figyelt kérdés
Az tény és való, amióta költenek a focira,sokkal jobbak vagyunk. Persze,hiányzott a védelem főembere, Kádár is. Szerintem nem vagyunk annyira rosszak,akárki bármit mond.

2016. márc. 26. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

"kormányellenes libsi propaganda"


A puszta tényekkel nem vagy tisztában, te szerencsétlen. A stadionokat az utolsó tégláig a magyar adófizetők pénzéből építi al- és felcsúti I. Viktor király, mivel az EU ezekre egyetlen büdös fillért nem ad. Ez mind a Viktor saját személyes döntése, a csupán magyar pénzből megvalósuló beruházások 90%-a stadionra megy el.


Eközben te az alternatív valóságodban olyanokat írkálsz, hogy "az EU stadionra ad pénzt másra nem költhetjük, mert sajnos ez így működik (ilyen korrupt az EU sajnos)". Te azt képzeled, az EU építi a stadionokat, és nem Viktor? Te tudatlan, szerencsétlen, megvezetett, ostoba jobbágy, te.

2016. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
"Azért valld már be,hogy fejlődött a magyar foci".Na de ezt miből szűrted le.Abból hogy volt néhány értékelhető,jó meccse a válogatottnak?Azok voltak Bicskei, Mattheus,Várhidi idejében is.Fejlődésről akkor beszélhetünk majd esetleg,ha mondjuk az EB-n bejutunk a 16közé.Hiszen eddig 16csapatos EB volt,arra nem sikerült kijutnunk.Ha most sikerül továbbjutnunk a csoportból,akkor elmondható,hogy a válogatott fejlődött. Egyébként ha már fejlődés:Szlovákia,Izland,Albánia, "csont nélkül" kijutott a miénknél "picit" erősebb csoportokból.
2016. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
"Vas,Győr-Moson-Sopron megyében minden rendben van". Most már tényleg nem tudom,hogy viccelsz,vagy komolyan gondolod amit írsz.Én Győr-Moson-Sopronban élek és az ugyan igaz,hogy vannak fejlesztések a kórházakban,de a kórházakba orvosok,nővérek kellenek,mert azok nélkül szart sem ér az egész.
2016. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
#36:Tévedés,ennyire még a brazilok sem hülyék.Ott tüntettek a vb-rendezés ellen.Pedig náluk szinte vallás a foci.
2016. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"Ha az EU stadionra ad pénzt másra nem költhetjük, mert sajnos ez így működik (ilyen korrupt az EU sajnos)"

Nem azért mondom, de nézd meg az összes valamire való közbeszerzést, BKK, MÁV, bármi...minden 90%-ban EU-s pénzből ment, csak a kormány szereti saját sikerként elkönyvelni. A Stadionépítés pont az a téma ami saját számlára megy.

2016. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Na meg azért ahhoz is elég hülyének kell lenni hogy egy BARÁTSÁGOS mérkőzéssel akarja a kérdező beigazolni a stadionok létjogosultságát.


Barátságos mérkőzés alapján teljesítményt megítélni nagyjából olyan mint egy Forma 1-es autót tesztelni a körúton csúcsforgalomban. :D

2016. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Én már voltam műtéten Győrben sebészeten,minden rendben volt.:) Körmenden az új kórházat mindjárt átadják.
2016. márc. 27. 16:59
 58/64 anonim ***** válasza:
100%

#59


[link]


Tényleg minden rendben van.

2016. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
#59:Az fel sem merül benned,hogy szerencséd volt?Vagy éppen csak arról van szó,hogy neked a kinti kereseteddel nem okoz gondot a hálapénz.Elárulom:van akinek igen.Mindenki azért mégsem mehet külföldre dolgozni. Egyébként én voltam olyan nyugat-magyarországi kórházban,ahol sebészeket képeznek át onkológusnak,mert folyamatos az orvoshiány.Voltam sebészeti szakrendelésen,ahol az orvos két szakrendelést "vitt" egyszerre.Egyik rendelőből ki,át a másikba,aztán vissza... Ja,közben felrobogott az osztályra is,mikor probléma volt egy beteggel.Persze,szerinted ez nyilván renben van így.
2016. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%

Kinek kellenek itt új stadionok?

A minap olvastam egy portálon,hogy ezek a szánalmasan alacsony nézőszámok is hamisak.

Néhány száz néző kedvéért kár százmilliókat elherdálni.

Mennyivel jobb lenne az országnak ha kedves nagy vezérünk kedvenc sportja mondjuk a tájfutás lenne.

2016. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!