Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is sajnáljátok Vágó Pityut,...

Ti is sajnáljátok Vágó Pityut, hogy még reggelire sem futja neki, amióta a DK-ban politizál? A mai újság írta.

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%
Meg persze azon is,hogy most már nem csak az állami,hanem egy "kereskedelmi" tv-nél is tiltótista lesz a jelek szerint.Egyébként nem hiszem,hogy Vágó a műsoraiban politizált volna.Szóval,azért valahol szánalmas ez az egész és nem Vágó tehet róla.
2016. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Amikor a Baloldal volt hatalmon, akkor a Jobboldali emberek voltak tiltva. Nyugodj meg.
2016. márc. 27. 17:20
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy ilyen világ. Milliók mások is élnek csak nyugdíjból, pl. az én szüleim is. Vágó egy rettenetesen tehetséges és művelt, népszerű műsorvezető volt, maradt volna meg a kaptafánál, én nagyon szerettem a vetélkedőit, gyerekkorom óta mindig néztem.


Egyébként ha 40 év alatt sem tudta megalapozni a nyugdíjas éveire a jólétét - ismervén a népszerűségét, tudását, lehetőségeit stb. - akkor talán mégsem ért annyira a pénz beosztásához.

2016. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Előző nagy zöld pacsi.
2016. márc. 27. 17:34
 15/23 anonim ***** válasza:
8%
#12:Én nyugodt vagyok,mivel megszoktam,hogy ez egy ilyen ország.Csak a Fidesz,ebben is "jobban teljesít".
2016. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ilyesmi eddig csak az államinál volt megszokott,de úgy tűnik Orbánék minden médiát az irányításuk alá akarnak vonni.Ebből a szempontból, baloldalibbak a baloldalnál.
2016. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#13:Én igazából az egész cikkből nem azt szűrtem le,hogy Vágó panaszkodna.Kérdezték és elmondta a véleményét. Legközelebb már nem új,hanem használt kocsit vesz. Nagyjából ennyi.Azzal tökéletesen tisztában volt,hogy következményei lesznek,ha felvállalja a véleményét,ezért nem tette nyugdíj előtt.És igaza is lett.
2016. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

"Amikor a Baloldal volt hatalmon, akkor a Jobboldali emberek voltak tiltva. Nyugodj meg."


Tényleg? Én nem tudok róla, azért az elmúltnyolvévben rengeteg közismerten fidesz szimpatizánst láttam a TV-kben. pl. aki így elsőre eszembe jut Fábry Sándor. (Bár igaz, akkor még többet is néztem.) Csak, hogy egy másik példát mondjak a Fidesz majdhogynem kormányt akart buktatni mikor Medgyessy nevelt lányát elhelyezték az MTV-nél. Ahhoz képest, ma egész médiabirodalmakat vásárol a Fidesz magának...

Szóval azért nincs egynsúlyban a ketttő!

2016. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Fábry repült is az RTL től ha nem vetted volna észre. Viszint a Heti hetes tadok mást sem csináltak, csak a fityeszt gyalázták. A Napkeltét szerinted miért hívták Pártkeltének?
2016. márc. 27. 18:01
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Fábry nem repült az RTL-től.Az "Esti Showder" éppen "parkolópályán" volt,gondolom nem hozta már azt a nézettséget,mint korábban.Márpedig kereskedelmi tv-nél ez a lényeg.Fábry pedig nem várt,hanem átment az m1-hez.
2016. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!