Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Budapesten megismétlődne a...

Jeffrey Spender kérdése:

Ha Budapesten megismétlődne a párizsi iszlamista vérengzés, magyar színekbe borulna a facebook és lennének egyesek magyarok, vagy minimálisan, sőt negatívan reagálnák le a nyugat-eusok és a balliberálisok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Liberálisok azzal jönnének rögtön, mint Brüsszel esetében, hogy "bezzeg Orbán már megint milyen jól járt ezzel, nő a népszerűsége" arra persze nem bírnak gondolni hogy talán a menekültekben van a hiba.
2016. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A párizsi és brüsszeli merényletek szimbolikus tettek voltak. Mindkét esetben Európa egyik legjellegzetesebb jelképei ellen történt támadást, kvázi a nyugati életmódnak köptek az arcába. Budapest nem Európa jelképe, mi csak amolyan érdekes kis fosszíliák vagyunk, akik valahogy itt ragadtak egy régi korból, de semmiképp se jelképezzük az európai életmódot és értékeket, meg úgy amblokk az ex keleti blokk se, az igazi Európa, ami ellen a "béke vallásának szerény követői" harcolnak, vagy legalábbis romlottnak tartanak, az tőlünk nyugatabbra van. A sors iróniája, hogy hála az Orbán kormánynak, még mindig a süllyesztőben vagyunk és távol állunk attól, hogy Európa jelképei legyünk, persze lehet kardoskodni, hogy a parlament meg a gulyásleves európai jelképek, de ezzel csak a prolik hitegetik magukat a focimeccs szünetében a tévé előtt, hogy ne érezzék mennyire visszamaradottak vagyunk is valójában. Lényeg a lényeg, itt nem lesz terrortámadás.
2016. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Amikor még csak a főoldalon láttam az elején, fogadtam magamban, hogy valahol a kérdésben el lesz rejtve a "liberális" szó. Szerintem lottóznom kellene.
2016. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Még mi lennénk a hibásak.


"Orbán gyűlöletpolitikája vezetett ide", "Terrortámadásba torkollt a magyar idegengyűlölő propaganda" - harsognák a szalagcímek itthon és külföldön.

2016. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

"Lényeg a lényeg, itt nem lesz terrortámadás."


Sok kebelből szakadt most fel megkönnyebbült sóhaj, hogy erről biztosítottál bennünket.

2016. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Akkor a nyugati és amerikai politikusok csak így reagálnának:

"Hát igen, mi mondtuk, hogy toleránsak kellett volna legyetek szegény menekült testvéreinkkel. Ha beengedtétek volna őket akkor most nem kellett volna megtapasztaljátok szegénykék frusztrációját."


A sok magyar liberális meg mind tüntetni és ordibálná:

"Ez is a Zorbán hibája!"


De a Fidesz meg csak ennyir reagálna:

"Tessék! Mi szóltunk! Hát ezektől védjük az országot!"

2016. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne akarjuk megtudni,hogy mi lenne.
2016. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
#3 Amikor még csak a főoldalon láttam, biztosra vettem hogy ez is egy dzsefriszpender provokatív trollkérdés. Persze nem volt nehéz.
2016. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Mi a bajod velem, "dzsefriszpenderrel" te névtelen troll ?
2016. márc. 29. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9


A névvel nincs baja. Csak elkeseredettségében, mivel őbenne nincs annyi bátorság, hogy fel merje vállalni a nevét, ezt úgy éli ki, hogy szétbarmolja a kérdéseidet.

2016. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!