Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az olyanokról,...

Mit gondoltok az olyanokról, akik francia, majd belga trikolóros Facebook szűrőt használ, de 15-én a kokárdárda viselésre azt mondta nem viseli, mert nem fasiszta vagy Fideszes?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 08:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
54%
Azt hogy vagy egy általános iskolással beszéltél, vagy pedig fizetett fidesz írnok vagy :)
2016. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem általános iskolás volt.
2016. márc. 30. 08:50
 3/47 anonim ***** válasza:
44%
Akkor bizony marad a másik lehetőség!
2016. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
76%

A Fidesz a 2002-es kampányában kisajátította a kokárdát. Konkrétan azt mondta orbán: minden fidesz szavazó viselje a kokárdáját tovább, egészen a választásokig, ezzel is bizonyítva hazaszeretetét.

Ugyanebben a kampányban hangzott el, hogy a haza nem lehet ellenzékben, kicsit később az, hogy aki nem rájuk szevaz az nem hazafi, később már hazaáruló.


Szóval, mivel én hazaáruló vagyok a Főméltóságú Tekintetes Orbán Viktor Vezénylőtábornok szerint, így nincs jogom viselni kokárdát.


Ezért nem is viselem.


Majd, ha bocsánatot kér tőlem, mert megsértett a magyarságomban, akkor lehet, hogy újra nyilvánosan is kinyilvánítom ezt.


Addig csak a szívemben viselem a kokárdát. Titokban, nehogy összekeverjenek azokkal...

2016. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
14%
az ilyen emberek idegenszívűek, nem magyarok. nemhogy nem magyarok, hanem magyargyűlölők. aki a magyar kokárdát fasisztázza, a magyarok nemzeti színektől távolt tartja magát, az nem magyar.
2016. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
74%
Én azt gondolom, hogy a nemzeti ünnep már rég elvesztette az igazi tartalmát. Ma már nem más, mint politikai parádé, amikor minden párt különböző rendezvényeken megmutatja, hogy mennyien állnak mögötte és 48-as hasonlatokkal ugyan, de a saját üzenetét közvetíti. EZ már régen nem a megemlékezésről szól, ugyanúgy mint október 23.
2016. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
37%
És te mit gondolsz azokról, akik a 2002-es kokárdás kampányuk után még mindig a Fideszre szavaznak? Mert szerintem hazaárulók.
2016. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

8:

Nem hagyjuk. Lesznek még akasztva azok a hazaáruló vezetők, akik ezzep megpróbálkoztak.

2016. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Azaz érdekes, hogy a francia zászlósok, pont olyan ideológiát vallanak, ami miatt történt a merénylet.


Ugyanis, ha nincs migráció, akkor életben maradnak.

2016. márc. 30. 09:21
 10/47 tetro ***** válasza:

09.21

Ezt kicsit fejtsd mar ki legyszi

2016. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!