Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utálom a Jobbikot! Régen...

Utálom a Jobbikot! Régen szimpatizáltam vele, d most már undorodok tőlük! De az értelmes Jobbikosoknak szeretném mondani: ?

Figyelt kérdés

Szóval egyre többen utálják meg a Jobbikot,látván a szavazóikat...Be kéne fejezni ezt a nehéz életű liberálisozást meg a haza áruló,zsidó bérenc szövegeket...


Nem gondoljátok úgy,hogy ez a sok ostoba Jobbik szavazó leégeti a pártot?


(Ne OFFoljatok,nem érdekel a többi párt)Most nem ez a kérdés


2010. ápr. 4. 22:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
29%

66%


De ha mi vagyunk többen (legyen akár fideszes, mszps, lmps) akkor nem lehet, hogy esetleg, netalántán, nembiztosde veletek van a baj?

Hogy egy ilyen párt 2010ben megél hazánkban, és gyűjti a kilóra megvehető szavazókat, akiknek csak a balhé kell...


na ez SZÉGYEN.



Nem beszélve a liberós libsis dumákról, meg zsidesz, zsindex, telaviv2-s poénokról...


GONDOLKODJATOK MÁR BäSSZÁTOK MEG! NEM A RADIKÁLIS ÚT AZ ÚT!

2010. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
23.03: Mondtam, hogy nem támogatok senkit, de látom, te ezt nem igazán fogtad fel. Az mszp amúgy is csak ellenzék lesz, ezt tudhatnád jól. Hogyhogy nem a Fidesszel hozakodtál elő? És nem akarom, hogy az MSZP, Fidesz, SZDSZ, MDF, LMP, Cigánypárt, Munkáspárt, stb. kormányra jusson, de azt sem, hogy a Jobbik. Érted? :)
2010. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
És máris 19%-on állok! Gyerekek, még mindig tíz százalék felett? :D Kevesek vagytok, mint tornádóban a légyfing! :D
2010. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
36%

Egyik kérdésemnél pont erről beszéltem, a libsik csak azért mennek el szavazni, hogy a Jobbiknak keresztbe tegyenek, tele vagytok gyűlölettel, s még a Jobbikosokra mondjátok, hogy gyűlölködnek :)) Mi azért szavazunk a Jobbikra mert a legszimpatikusabb párt s mert nemzeti radikális, akárcsak mi, ti azért mentek szavazni mert utáljátok a Jobbikot, akkor ki is a gyűlölködő?:)) nehéz lehet nektek... 87%-os ha nem mész el szavazni azzal a magyarellenes országtönkretevőmszpt támogatod, ezt akarod gondolom.


Mi keltünk gyűlöletet? Ahogy nézegetem a hozzászólásaidat, egyből jössz a liberális, meg a hasonló értelmes dumáddal, holott nem is ismersz senkit se.

Aki kritizálja aj obbikot, az szerinted már zsidó, homokos, meg drogos. Aztán jössz a zsidó gyűlöleteteddel stb.

Ki kelt gyűlöletet? Nem tudom melyik párt elnöke állt ki március 15-én és mondta, hogy ide egy erős elnöki hatalommal rendelkező kormányzó kell. Jóhogy nem már diktatúrát mond?

Én csak ezért megyek el szavazni. Semmi kedvem sincs mszmp2-ben leélni az életeme. (vörös helyett zöld szín)

A videót megnézheted, 2009-es márc. 15-e.

2010. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
49%
Mekkora marhák vannak itt. Én nem a szavazótáboruk miatt szavazok a Jobbikra (gondolom ezzel sokan így vannak), mert nálam más a mérvadó. Egyébként vicces, hogy pont a magukat toleránsnak valló emberek képtelenek elfogadni, ha valaki nem az általuk favorizált pártra szavaz. Te jó ég, mi lesz itt a választások után? A sok agyatlan közös rettegést tart mert beléjük lett dirigálva a félelem. Hülyék mint az amerikaiak.
2010. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

"anarchia az :)) túl sok alvin és a mókusokat hallgattál barátocskám :))))"


Kropotkint és másokat olvastam...

és nem, nem hallgatok ilyen szarokat (főleg nem alvint) akármennyire is hihetetlen...

2010. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Kérdező te nagyon unatkozol?
2010. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
90%

Hát először is itt névtelen alakok írogatnak egymásnak, aki ez alapján próbál választani, az ne is szavazzon, olvassa el a pártok programját, menjen el lakossági fórumokra, nézegesse a pártok megnyilatkozásait stb. és ez alapján döntsön.


"Ki kelt gyűlöletet? Nem tudom melyik párt elnöke állt ki március 15-én és mondta, hogy ide egy erős elnöki hatalommal rendelkező kormányzó kell."


Húúúhaa!!!!4 Képzeld amerikában is erős elnöki hatalom van, akkor obama náczi? :)) Egyébként ide erős hatalom kell, nem pedig a gengszterváltás utáni média-demokratúra, ami semmit sem ér. A demokrácia alatt sok állam és nemzet bukott el, de egyet sem emelt fel. Ja most jössz majd Athénnal, de azt ugye a Türannoszok tették naggyá. Meg lehet jönni francia forradalommal, ami felesleges vérontás volt, egyedül Napóleon tett le valamit az asztalra. Angliában pedig a cenzus alapján, alig volt szavazó. És amerikában is elég érdekes története van a szavazásoknak :)

2010. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:03


nyilván magadból indulsz ki, amikor azt feltételezed, hogy azért nem szavaz vki rátok, mert gyűlöl. az meg sem fordul a fejedben, hogy csak simán nem ért egyet.

2010. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Aki néhány hangos, agresszív szavazó miatt vált pártot, annak gratulálok, hogy az isten ennyi ésszel áldotta meg.
2010. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!