Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is meghozta a postás a...

Nektek is meghozta a postás a "Magyar reformok működnek" című propaganda füzetet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 15:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
Meg, boszankodtam is rajta egyet, hogy mar megint ilyen sz*rra koltottek, majd kette teptem es dobtam a kukaba.
2016. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
34%

A szegényeknek lesz mivel begyújtani:D


Jó lesz gyújtósnak:D

2016. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
Hozhatták volna hamarabb is,mert lassan vége a fűtésszezonnak:D
2016. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%

De miért lettem lepontozva ?


Azt írtam , hogy jó a grafikája és a szerkesztése , nem azt hogy egyetértek vele.....

2016. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tetszett sokaknak, hogy találtál ebben a fosban valami pozitívat. (nekem se, de én nem dislikeolok :D)
2016. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
14 - nek: Talán azért,mert megkaptad,nekem pedig nem küldenek ilyesmit. Tudod: A kubatov /mint Nemecsek,csak ez tényleg kisbetűvel.../ lista!
2016. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Én nem kaptam meg a füzetet. De a hozzászólók -már ha dolgoznak- gondolom a 2010 óta összejött adókedvezményük meg fűtési árcsökkentésük minden fillérjét zofort átutalták már jótékony célra..... Ejnye.....
2016. ápr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%

Előző! A 2010 óta általad emlegetett felgyülemlett rengeteg pénzt még nem döntöttem el hova tegyem. Itt állok bután a pénzhegy mellett és azon gondolkozom, hogy talán stadion építésbe kezdek. De lehet, hogy előtte szögesdrótos kerítéssel körbevonom a telket, de csak két oldalról, mert máshonnan úgysem próbálkozhat senki.

Ajh, nehéz döntés ez. Annyi mindenre futna belőle. Talán még egy kis parkra is és tóra a Nyugati mellett.

Majd meglátjuk, de az biztos, hogy egészségügyre és oktatásra nem költök, az baromság.

2016. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
11%

Ha olvasatlanul egyenesen tűzbe-vízbe vetjük a füzetet, akkor látatlanban miről beszélünk? Ez szerintetek így átgondolt véleményalkotás, vagy előítélet? Ha olyan semmitérőek azok az intézkedések amiket abban felsoroltak, talán vissza kellene vonni egy időre viss az összest. Csak úgy próbaképpen.... És egyszerre...

Merthogy szidjuk, meg gúnyoljuk, de élvezzük a hasznát, az mennyire tisztességes?

2016. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

"Ha olyan semmitérőek azok az intézkedések amiket abban felsoroltak, talán vissza kellene vonni egy időre vissza az összest. Csak úgy próbaképpen.... És egyszerre... "


Na és akkor mi történne? Vasárnap újra nyitva lennének a boltok? Vagy lecsökkenne az áfa? Ugyanis a vezéred megemelte ne felejtsük! A füzet elején (ugyanis belelapoztam) azzal dicsekszenek, hogy nálunk a legkisebb az SZJA, arról kussolnak, hogy sehol nincs ekkora ÁFA mint ebben a korrupciótól rothadó országban.


"Merthogy szidjuk, meg gúnyoljuk, de élvezzük a hasznát, az mennyire tisztességes?"

Tehát, ha most lehetne választani, hogy lemondok arról a sok jóról, amit tett a megbecsült kormány értem és egyúttal vissza állítanánk a 2010-es állapotot, akkor élnék-e vele? Naná.

Magyarország jobban teljesít a farkamat.

2016. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!