Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a pszichológusnak? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy a személyeskedő, gyalázkodó, a véleményt formálót személyében hitelteleníteni próbáló válaszokat mellőzétek! Azokkal csak azt igazolnátok, hogy igaza van, mert a mondandóját nem lehet cáfolni.


[link]



2016. ápr. 3. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%

Nem olvastam végig. Ha most ha az illető azt nyilatkozta volna, Orbán igaz ember, ő a legmegfelelőbb vezetője hazánknak, jönnének a kommentek: Ki a tököm az a Dr. Varga Zoltán? Nem lehet megkerülni, ki mondta, mert ha Kovács 23. János ennek az ellenkezőjét mondja, akkor mi van? Ki az a Varga Zoltán? Miért kéne hitelt adnunk a véleményének?


Én nem hallottam róla, hogy az ő véleménye megkérdőjelezhetetlen, égből hullott isteni kinyilatkoztatás.


Mindenkinek vannak gondjai, éveken át egy ország miniszterelnökének lenni - mindnek, Gyurcsánynak, Hornnak, akármelyiknek - nyilván iszonyú stressz, hatalmas felelősség.

2016. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igaza van és én is azon a véleményen vagyok, hogy csúnya vége lesz.
2016. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tothp ***** válasza:
36%
Tuti. Orbán fél.. Gyurcsány meg meg is hibbant.
2016. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

#3


Jól állunk vezetőkből.

2016. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%
Erdekelne hogy tenylegesen Varga Zoltan a miniszterelnok pszichologusa, vagy " tavolrol " alkotott ilyen velemenyt .
2016. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Sok mindenben egyetértek a cikkel, de vannak tévedései (Az elsőnél megálltam):

A szovjet kivonulás folyamatba volt ("diszkréten") a "ruszkik haza" beszéd elmondásakor. Kellett egy feláldozható figura, akire hivatkozva a kivonulás szentesíthető, de ha Gorbacsov bukik akkor beáldozható. Bevállalta és tudott vele élni (Gorbacsov meg később bukott).

2016. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

#6


Tökmindegy. A cikk lényege, hogy '89-ben Viktor még egy lelkes, fiatal gyerek volt, aki őszintén hitt egy jobb jövőben.

2016. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Konkrétan, hogy Orbán Viktor fél, arról nem tudok véleményt kialakítani, de általános tapasztalat, hogy egy ekkora felelősség és kénszer az bizony lerakódik az ember vállára.


Nem csípem Orbánt, de ha a jövőben egy olyan mondat hagyná el a száját, hogy "Fáradt vagyok" akkor teljesen megtudnám érteni, és tudnám, hogy ez még csak a szépített változata a dolognak.

2016. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Orbáncnak már le van rakva az előleg az innsbrucki idegszanatóriumba a 2018-as kormánybukta utánra.
2016. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Tökéletesen igaza van, de ezt bármilyen figyelmes és az emberi lelket ismerő köznapi ember, aki időnként képes volt a felszín alá látni, mindig is tudta. Ami kívülről látszik, amit a kegyencek el akarnak hitetni, az csak álca, színjáték, manipuláció. Mert ahhoz valóban "ért" pszichopataként. Még egykori tanárait is képes volt félrevezetni, akik azt hitték, hogy értelmes, széles látókörű fiatalemberről van szó. De a tanulmányi eredményeiről, a tényleges felkészültségéről nemigen hallottunk semmit (mert nyilván az nem volt). Csak a felszínes duma, a figyelem eltérítése, hogy aztán kilopja az ember zsebéből a pénzt. Azért nem tudni arról, hogy hol lakik ténylegesen, mert fél, sőt retteg. Ezért van tele minden a migránsokkal, mert annak árnyékában el lehet bújni, azokra lehet fogni mindent. Ezért kell a TEK-er megerősíteni, ezért kell korlátozni még az internetet is, ezért kell minden állampolgárról az összes információt beszerezni, ezért kell a besúgói rendszer, mint a Rákosi éra alatt. És hát itt van a Ceaucescu házaspár esete a szomszédban, hitte volna bárki, akár csak 2 nappal előtte, hogy az lesz, ami lett ? Persze egy skizofrén pszichopata esetében még a betegség súlyosbodása is elképzelhető. Ez a betegséggel való takarózás meg visszaélés szintén nem ismeretlen, Brezsnyev elvtársat is már csak hátulról támogatták az emelvényre, amikor a sokadik szélütése után motyogni tudott csak, de a támogatók persze elszeleltek a vég előtt pár perccel.
2016. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!