Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy minél több...

Miért van az, hogy minél több a terrortámadás, annál többen lesznek bevándorlás pártiak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik nekem, hogy egyre több magyar áll ki a migránsokért, és a liberális pártok támogatottsága is egyre nő. Na most nem értem ez minek tudható be. Szerintetek ez amiatt van, mert a Fidesz amellett, hogy bevándorlás ellenes, amellett ordenáré hazudozó és a legnagyobb tolvajpárt és ettől undorodnak az emberek, vagy csak úgy vannak a bevándorlással és a terrorizmussal, ahogy eddig láttuk, úgyis csak nyugat-Európát érinti, nem is vagyunk célország, hát engedjük be őket, úgyse mi szívunk?

Szerintetek?


2016. márc. 24. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Én pont fordítva tapasztalom a környezetemben. Az újságoknak pedig nem hiszek. Te miből vontad le a következtetéseidet?
2016. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

A bevándorlásnak annyi köze van a terrorizmushoz, hogy egyes kivitelezői azok közé bújva érkeznek Európába. Azt azért ne felejtsük el, hogy az utóbbi jelentős terrortámadások fő szervezői egyáltalán nem bevándorlók (ahogy ma értik). Sok éve élnek egy európai országban, gyakran állampolgárok is.


A kapcsolat csak annyiban él, hogy sokan szeretik a kettő összemosni önös érdekből. Minden oldalon. Még a terrorizmus maga is csak meglovagolja a helyzetet, az esemény egy elvakult és dühödt válasz európai cselekményekre. És ebben kiemelném a "válasz" szót. Terrortámadás mindig valamire reakció. Nagy ritkán önálló életet él, de jobbára akkor is valamire (esetleg régi dologra) reakció.


De gondolkodás nélkül egybemosni ezeket, a gondolkodásképtelen emberek tulajdonsága. Meg egyes politikusok részéről mocskos önző érdekből történő összemosás.


A liberális pártok támogatottsága pedig nem nő, többségük csak mesterségesen létezik. Ha mégis úgy tűnik, hogy nő, az attól van, hogy egyes csoportokra rásütik ezt a bélyeget, de valójában azok nem liberálisok, legfeljebb képviselnek emberi értékeket. Az ilyesmi nem sajátítható ki a liberalizmussal.

2016. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Amugy, vicces modon, ha a bevandorlokba akarsz belerugni, akkor pont azt teszed, amit az iszlam allam tesz - nagyon sokan pont azert leptek le onnan, mert ezek az idiotak elol menekulnek.


Ezenkivul, felreteve minde liberalis, es politikai nezetemet: valamit kell kezdeni a bevandorlokkal. Halomra nem lehet loni oket, a Holdra se tudod rakni oket, viszont itt vannak. Jonnek, es inkabb ezres csoportokat kell kezelni, mint felmillio kiehezett, es mindenre elszant embert, akiknek mar semmi, de semmi vesztenivalojuk nincsen. Mert azokra mar nyithatsz sortuzet is, amit akarsz - azzal maximum azt ered el, hogy akin addig nem fogott a szelsoseges agymosas, az a tarsai hullai folott bizony el fogja fogadni azokat a nezeteket, es minden elveszitve buszken csatolja majd magara a robbanomellenyt, hogy, ekkor mar teljesen jogosnak tartott, bosszut alljon.

2016. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

akik menekülnek azok sem különbek, mint az iszlám állam! minden muszlim szélsőségesnek számít európai mércével mérve!

invazív, erőszakos vallás, ezt kár tagadni!


és nem állnak egyre többen a migránsok mellett, ez kamu!

2016. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt nem tapasztalom,sokkal inkább az ellenkezőjét. Hogy a liberális pártok támogatottsága nő-e,azt nem tudom,de ha igen,az sokkal inkább köszönhető a Fidesz stílusának,arroganciájának.Talán nem mindenki érzi úgy,hogy "Magyarország jobban teljesít".
2016. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Fidesz-ellenességből erősödnek.
2016. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!