Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Általában kik körében népszerű...

Általában kik körében népszerűtlen a Fidesz?

Figyelt kérdés
Melyek azok a rétegek társadalmi, kultúrális vagy politikai szempontból nézve akik utálják a Fideszt?

2016. ápr. 6. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
vállalkozók
2016. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Az értelmes és/vagy becsületes emberek körében.
2016. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki, aki nem egy szervilis szociopata, aki hajlandó seggek ezreit kinyalni a hatalomért, illetve mindenki, aki nem nyugger és/vagy 80 feletti az IQ-ja.
2016. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Akik nem kapnak a koncból.
2016. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sokan útálják a fideszt, csak azért tűrik meg még egyelőre az emberek mert nincs kormányzóképes erős versenytársa. De nemlesz ez mindig így, szerveződnek olyan csoportok akik legyőzhetik ezt a pökhendi tolvaj bandát.
2016. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a fordított kérdést tenném fel:


kik körében népszerű a Fidesz?


Mondjuk ezt a kérdést is inkább az Egészség -> Mentális egészség témakörben...

2016. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
85%
Akikre negatív hatással voltak-vannak az intézkedéseik, törvényeik, például akiknek tönkretették a vállalkozását akár a trafikmutyival, akár egyébbel, akiknek nem kedvez az adóztatási rendszerük, a munka törvénykönyv módosításaik és még lehetne egy darabig sorolni. Mert ugye amit az egyik réteg zsebéből kivesznek azt beleteszik a másik réteg zsebébe ami viszont nem feltétlenül annak kedvez akinek szüksége lenne rá, hanem akinek már van.
2016. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
A fiatalok és az idősek körében. Előbbiek nagyrészt jobbikosok, utóbbiak nagyrészt MSZP-sek vagy DK-sok.
2016. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én azt tapasztaltam, hogy a primitív, lumpen emberek körében elég népszerűtlen a Fidesz.

Persze nem azt mondom, hogy mindenki ilyen aki Fidesz-ellenes de ezen körökben igen nagy divat szidni őket.

2016. ápr. 6. 19:56
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a primitív, lumpen emberek mindig azt szidják, aki éppen kormányon van.
2016. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!