Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 1998-ban Pörzse Sándor az...

Ha 1998-ban Pörzse Sándor az MSZP-nek kampányolt pénzért, akkor honnan tudni, hogy most nem megint csak pénzért Jobbikos?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 5. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
az hogy az 12 éve volt. morvai meg fideszes volt volt 4 éve még... ez semmit se jelent.
2010. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Valamiből meg kellett éljen ő is, ahogy Morvai is! Nem voltak mszp tagok.
2010. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Soha nem volt MSZP-s!

A rendezvény konferansziéja volt!

Semmi nagydolog, én is dolgoztam már MSZP s önkormányzatnak és Jobbikos vagyok. De enni csak kell.

2010. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ma már nemzeti érzelmű, és az is marad. ez a lényeg
2010. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És szerintetek nem röhejes a plakátokon a gárdaruhában?
2010. ápr. 5. 23:43
 6/20 anonim ***** válasza:
Mi másért kampányolna egy pártnak? Vagy gondolod, hogy elhiszi azt a sok baromságot amiket szokott mondani?
2010. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Még van 15-20 évük a nyugdíjig, és az arcukon is elég vastag a vakolat. Addig még egy őszinte liberális, egy környezetvédő és egy kommunista korszak is belefér. Vagy valami más, amire majd igény lesz...
2010. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Pörzse lepofozott egy mszp-s polgármestert, vagy mit, amiért nagyhangon becsmérelte a gárdát. Ő készítette a Csillagösvény sorozatot (aki nem ismeri feltétlen szerezze be), és az echo tv-t aért hagyta ott mert a fidesz szócsöve lett.

Én láttam sok Pörzsölőt (ez volt a címe az echo-s műsorának), és aki ezután azt mondja, hogy ő nem igazi magyar ember az ostoba, vagy gazember.

2010. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Pörzse Sándor tényleg jó faszi.

Én is néztem mindig a Pörzsölőt és nagyon sok témát feszegetett, ami hogy is mondjam, nem volt túl demokratikus, és nem tetszett a FIDESZ-nek, ezért kellett mennie a francba.


Szerintem mindenképpen lelkes, ez meglátszik rajta, nem hinném, hogy ha odakerülne, akkor elárulná a saját érzelmeit. Az már más kérdés, hogy mennyire tudják őt megvezetni...

2010. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

az ostoba az pörzse...

amennyi marhaságot abban a műsorban összehordott (több tízezer éves magyar írások stb.)


az mszp-s múltjáról nem is tudtam, de ezek után még "hitelesebb"

2010. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!