Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik lenéző stílusban jobberez...

Jeffrey Spender kérdése:

Akik lenéző stílusban jobbereznek, mi nem tetszik nekik a jobboldaliságban?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 12:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%
Talán mert az emberek olyanokat gondolnak, mint a 4-es, 5-ös, hogy a jobboldal begyepesedett, keménykalapos, diktatórikus, keresztény, soviniszta, szociálisan érzéketlen, korrupt stb. Pedig nem ez az igazi jobboldal, ez csak a Fidesz és Orbán Viktor, ők pedig nem jobboldaliak, hanem populisták és elvtelenek. Voltak ők már vadliberálisok és kommunisták is. Ha most kommunizmus lenne, ők is kommunisták lennének (hiszen anno azok is voltak). Az igazi jobboldalt a Jobbik képviseli.
2016. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Alain Delon ***** válasza:
94%
Bevették ők is ezt a jobóúdal-ballóúdal demagógiát. A jobberezők pont olyan hülyék, mint a "jobberek".
2016. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#11 Nehéz az értő olvasás? Direkt kihangsúlyoztam nagybetűvel hogy SZÉLSŐ. Nem minden jobboldali rossz, csak a szélsőségesek. Teccikérteni?
2016. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Szociális érzéketlenség

Bezárkózottság,nyitottság hiánya

Múltban élés

Demagógaiolera

Szűklátókörűség

Tolerancia hiánya

Énközpontúság

2016. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
jav,demagógia..
2016. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
13, pont a szélsőjobbosok a jók, a középen állók már kevésbé. Az nem általánosítás, ha 100-ból 99 példa alapján ítélkezik az ember. És nem is xenofóbia. És nem is gyűlöletkeltés. Legalábbis a magyar szélsőjobboldal nem ilyen, mint pl. a román vagy itt két kisebbség szélsőségesei, a magyar mindenkit érdemei szerint ítél meg. Az meg értelmezhetetlen, hogy a szélsőjobboldal mikor "hazudozott".
2016. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%

Én jobboldali vagyok, a cigánykérdésben egyet is értek a Jobbikkal, de a jobboldal is hazudozik bizony. Ha neked nem tűnik fel, akkor a te szellemi színvonalad tükröződik benne.


Hazudozik a magyarok történelméről, szerintük mi már itt 40 ezer éve vagyunk, mi voltunk a legjobbak minden téren, mi neveztük el egész Európát, nekünk köszönhető minden fejlődés, ami ezen a világon van, aztán a csúnya Európa, csúnya Nyugat, csúnya zsidók hátbatámadtak és elárultak minket. Na ez az elejétől a végéig hazugság. Elég népszerű elmélet, mert a síkhülye emberek természetesen benyelik azt, ami tetszik nekik, és hát nekik az tetszik, ami őket állítja be a legjobbnak. :D


Szóval hazudozik, kitalált dolgokra büszke, fogalma sincs a magyar történelemről, és nem képesek felfogni, hogy van így is pont elég okunk büszkének lenni a magyarságunkra, nem kell hozzá kitalálni baromságokat. Kb ugyanazt csinálja, mint a szlovákok, amikor szlovákosítanak királyokat. Semmivel sem különb a két társaság.

2016. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én nem sok ilyen szíriuszi, szanszkrit, szkíta szöveget hallottam jobbikos politikusoktól. (Max. Szaniszló Ferenctől.) Szerintem semmi sovinizmus, felsőbbségtudat nincs bennük. De ha mondtak volna ilyet, azt úgysem kellene komolyan venni. És az sem hazugság lenne, mert akkor kicsit zakkantak lennének, de nem hazugok. Szerintem a szélsőjobboldalnak, mármint a magyarnak, nem sok értelme lenne, ha annyit hazudna, mint a többi oldal. Nekik kell lenniük az erkölcs és patriotizmus mintaképeinek. A Jobbik épp arról ismert, hogy mennyire egyenesek, őszinték, tisztességesek a politikusaik. Nem olyan elvtelen szélkakasok, mint a fideszesek.
2016. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Aha, hát én Dúró Dóra facebook-oldalán találkoztam párszor ilyennel, nem konkrétan szíriuszi származással, ennél kevésbé szélsőségessel.


Szóval szerintem minden rosszindulat nélkül, arra kell büszkének lenni, ami megtörtént (van sokminden, amire lehet), felesleges kitalálnunk hozzá.

2016. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Azért jobbereznek, mert nem tudják megfogalmazni sem, hogy mi nem tetszik nekik, pontosan mint a mocskos libsizők. Képtelenek az értelmes vitára, ne is várd, hogy elmagyarázzák itt neked értelmesen, de sajnos ezek az emberek a leghangosabbak mindkét oldalon. Szóval álljon itt egy hazaáruló libsitől, hogy semmi bajom veled azért mert jobb oldali vagy, hiszen szükség van értelmes jobb és bal oldalra is ahhoz, hogy egy ország jól működjön. Más kérdés, hogy ebből épp mi valósul itt meg, leginkább egyik sem, ha engem kérdezel.


Aki pedig jobberezésben éli ki magát az még nem jutott el addig, hogy a jobb oldali értékek nélkül percek alatt Kína kis másában találjuk magunkat, de ez fordítva is igaz, csak más paraméterekkel.

2016. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!