Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy itthon...

Hogy lehet, hogy itthon értelmes magyarok között is vannak akiknek átmossák az agyukat a muszlimok és burkában közlekednek?

Figyelt kérdés

A szegedi osszevert nő akit migránsnak néztek, vajon miért tévesztették össze migránssal:


[link]


2016. ápr. 13. 13:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 13. 13:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem is őt nézték migránsnak, hanem a magyar nemzetiségű, félvér paliját. Akivel egyébként már nincsenek együtt. Csak a lány nagyon hőzöngött (magyarul) a fiúk meg hát nem voltak szomjasak, ezért ő kapott a kisherceg helyett.
2016. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A fotón burka van rajta. Amit nyilvána a barátja miatt hordott, hogy majd ő is nagy mohamedán vallású lesz. De láttam másik videót is ahol egy magyar nőt interuvoltak meg burkában. Nem tudom melyik volt már az a video...
2016. ápr. 13. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Az ilyen nőket ütni kell agyhelyen.
2016. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy ki mit hord a fején.
2016. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Úgy lehet, hogy annyira azért nem értelmesek.
2016. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egy törölköző, te szerencsétlen. Látszanak is a bolyhok. A barátja meg félig magyar, félig kubai volt, egyik sem épp muszlim ország.


Nevetséges, hogy mennyire tájékozatlan vagy.

2016. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tetro ***** válasza:
Kerdezo zsenialis troll vagy :D
2016. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A dédanyám is hordott fejkendőt. Biztos ő is agymosott muszlim volt.

Sőt én még a mai idősebb asszonyok közül a többséget csak fejkendőben látom kimenni az utcára. Bizonyára mindenkinek átmosták az agyát.

2016. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is pont azt akartam beírni, hogy törülköző van a fején.


Inkább azt a kérdést kellene megválaszolni, hogy lehet, hogy két éve itt még azon ment a hiszti a jobboldalon, hogy az arabok (a ruszkik mellett) a mi legországosabb cimboráink, és az iszlám "az emberiség utolsó reménye". Most ugyanezek az emberek bármikor lángszóróval mennének rá az arab gyerekekre. Kinek van itt az agya átmosva?

2016. ápr. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!