Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itthon vannnak a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogyott2345 kérdése:

Ha itthon vannnak a szüleim hogyan feküdjek le a barátommal? (értelmes választ meg köszönök)

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Becsukjátok az ajtót és halkan.
2015. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Halkan. Annyi.
2015. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ruhában.
2015. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:D
2015. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nezzetek filmet amit a film megy addig lehet es a hangerot ugy allitsd be hogy ne uvoltson de ne tunjon fel.
2015. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amit az #5 írt az jó, esetleg menjetek el együtt "fürdeni"
2015. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát az én ajtómon amikor elértem azt a kort zár került, meg amúgy is sose jöttek volna be kopogás nélkül. Szerinted nem tudják hogy mit fogtok csinálni??
2015. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ajtót bezárni,kapcsolj be valami zenét és mehet a menet:)
2015. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utazzatok el hétvégére "kirándulni". Párezer forintért már egy panzióban kaptok szobát.
2015. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag mostanáig, hogy közös albérletbe költöztünk a párommal, úgy szexeltem az összes barátommal, hogy ott voltak a szülők. Vagy ha nem, akkor időközben megérkeztek. Senkit sem zavart. Volt párszor, mikor sejtésem szerint hallottak minket... De szerintem nem érte őket váratlanul. Szoba ajtaja bezár, filmet bekapcsolni, magasabb hangerőre, és így tökéletesen működött minden. Most már azért kényelmesebb így...
2015. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!