Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kínai részvényt venni hazaárul...

Kínai részvényt venni hazaárulásnak számít? Miért néznek ránk furcsán a rokonok akiknek beszélünk róla?

Figyelt kérdés
Néhány pénzügyi szolgáltató kínálatában van kínai portfólió. Pár milliós befektetésünk van benne és még válság alatt is volt hozama. Tehát anyagilag bevált, de van benne erkölcsi probléma?
2010. ápr. 6. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mit szólnak?

AZ üzlet az üzlet...

2010. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jól csináljátok!

Kína tuti nem fog bebukni.

2010. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Miért lenne az???? Én nem is értem a kérdést.

Miért hazaárulás francia kocsit vezetni, kínai cd lejátszót hallgatni, és amerikai mozit nézni?

2010. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne?
2010. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak irigyek, hogy válság alatt több millás részvénybe tudtatok befektetni, ráadásul hozammal...
2010. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

simán vennék ha lenne pénzem.)

ezen ne parázz

2010. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez hazárulás lenne. Csak nem megszokott dolog. Adózás az hogy van ennél?
2010. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az üzlet az üzlet. A hazérzet meg a hazaárulás meg teljesen más, annak emmi köze az üzlethez, ha mégis az elég nagy baj és csak nyomorba dönt!
2010. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként melyik pénzügyi szolgáltatónál lehet ilyen részvényeket venni? Én is akaartam csak nem találtam sehol (esetleg pőrivátban légyszi mond el ha nem publikus). Köszi.
2010. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

17:09 le lehet írni a személyi jövedelem adóból 20%-ot mert biztosítás alapú. Tehát az állam ad vissza.

17:21 Aviva shanghai express

2010. ápr. 6. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!