Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki úgynevezett xenofób?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem baj ha az vagy,de végtelenül primitívnek tartom a xenofób embereket.
2016. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Azok az emberek szerintem a 30-as években rekedtek. Manapság ha valaki xenofób akkor csak arra tudok gondolni hogy 8 általánosnál tovább nem jutott. Ettől függetlenül nincs velük bajom de a véleményem megvan róluk
2016. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

A xenofóbia a szociálpszichológiában az elítéltek közé tartozik.


Ha valaki a migránsokkal kapcsolatban kockázatokról beszél az nem xenofób, annak igaza van, mert valós az EU-s elgettósodástól való félelem.

Kb olyan, mintha kiállsz a sínek közé akkor elüt az intercity, akkor az a liberálisok szerint egy előítélet, pedig jobb megválogatni hol ácsorgunk.


És akkor állandóan szociológiával dobálózók kezdik el mondani, hogy mindenkinek joga van ehhez meg ahhoz. Na most itt egyedül nekem van jogom nyugodt életet élni, meg annak akik a játékszabályokat eddig és ezután is betartják betartották.

2016. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem baj! Csak ha mondjuk Ausztriában megverik a magyar munkást mert magyar, akkor se legyen baj. A xenofóbiával egész addig nincs baj míg otthon maradsz egy békés, gazdag országban. Egy svéd nyugodtan lehet xenofób, egy magyar már kevébé legyen.
2016. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem baj.

Minden embernek joga van a véleményéhez, a nézeteihez, ezt a jogát senki nem idegenítheti el tőle.

Ez egy szabad ország.

2016. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Vagy,amikor Szlovákiában verik a magyarokat,ugye:))
2016. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Különítsük el az ideológiailag xenfób embert a fizikailag xenofóbtól.

Míg az első nem vegyül az általa ilyennek vagy olyannak tartott idegenekkel, addig a második agresszívan lép fel - ezért utóbbi esetben már probléma az illető xenofóbiája, mert bánt vele másokat.

2016. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

"Ha valaki a migránsokkal kapcsolatban kockázatokról beszél az nem xenofób"


Már megint a "migránsok".

Jó,hogy egy fogalmat kisajátítanak egy éppen aktuális dolognak:D


Szerintem a magyarok nagy része azt sem tudta mit jelent ez,mióta nem jelentek meg a migránsok.


Mondjuk az is gáz,hogy a migráns szót már egyenlővé tették a 3.világbéli arab menekültekkel.

2016. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

"Már megint a "migránsok".

Jó,hogy egy fogalmat kisajátítanak egy éppen aktuális dolognak:D


Szerintem a magyarok nagy része azt sem tudta mit jelent ez,mióta nem jelentek meg a migránsok.


Mondjuk az is gáz,hogy a migráns szót már egyenlővé tették a 3.világbéli arab menekültekkel."


Azért egy Röszke és egy Keleti után még valaki komolyan úgy gondolja, hogy a "migránsok"=pirézek azért már elég nevetséges.

2016. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
csak annyi a baj vele mint az összes többi fóbiával.
2016. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!