Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik/hazudják azt...

Miért hiszik/hazudják azt sokan, hogy a szélsőjobbosok buták?

Figyelt kérdés
Még liberális kutatóintézetek is arra jutottak, hogy a Jobbik-szavazók rendelkeznek a legmagasabb iskolai végzettséggel. A neten is sokkal aktívabbak, olvassák az elhallgatott híreket is, tájékozottabbak. Egy idő után ezek a "demokraták" a saját hazugságaikat is elhiszik a "náczikról", "fasisztákról"? Vagy csak lételemük a hazugság? Miközben olyan szellemi szinten mozognak, hogy nem tudják megkülönböztetni a nemzetiszocializmust és a fasizmust.

2016. ápr. 17. 12:43
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Stephen Hawking is bolond volt, mégis értelmes volt. Egyébként Hitler még csak nem is volt bolond, mármint őrült. Magas intelligenciájú és műveltségű ember volt.
2016. ápr. 17. 15:35
 22/46 A kérdező kommentje:
Jav. nem Hawking, hanem John Nash.
2016. ápr. 17. 15:36
 23/46 anonim ***** válasza:
32%

"Nekem mondjuk a legtöbb liberális ismerősöm mérnök hallgató, mivel én is az vagyok, és az ismerőseim elég nagy része is. Állati elvont emberek ám... ja hogy nem. És állati gender studies hallgatók ám, mert Magyarországon tökre népszerű ez a szak. Egyáltalán létezik ilyen nálunk?

Komolytalan"


Hol?


Én az SZE-n végeztem gépészmérnök szakon, egy vagy két liberális hallható volt.

A liberális nézetek általában nevetség tárgyai voltak.A szaktársak azzal bohóckodtak, hogy affektálva utánoztak, egy tipikus liberálist.


"Szerinted tényleg igaz, hogy a magyar liberálisoknak legalább 0,0001%-a nem tudja, hogy Romániában élnek magyarok? Ha így gondolod, akkor sajnos rossz hírem van. Vagy nézheted a jó oldalát is, egy csomó támogatást meg mit tudom én mit kapnak a retardáltak."


8 éves voltam, amikor elköltöztünk Erdélyből Magyarországra, hidd el, a liberálisok általában nagyon tájékozatlanok, vagy csak provokálnak.

A támogatásokról annyit, hogy a híres minta Nyugaton is így szokás.Az osztrákok is elég sok támogatást adnak a dél-tiroliaknak.


Értem én, azok a "retardáltak" ne kapjanak semmit, de a ti retardáltjaitok, általatok babusgatott csoportok ( pl:bevándorlók), na azoknak menjenek az eurómilliók, megérdemlik.


Liberális logika.

2016. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
34%

# 23/24 Időpont ma 15:36


Ja, de Nash legalább nem küldött a biztos halálba párszázezer embert :-D Mellesleg Hitler megőrült a háború közepén, és míg Nash kordában tudta tartani magától, Hitlernél a környezete sem tudta.


Mondjuk az külön szégyen, hogy egy mondatban említesz egy valódi zsenit egy ilyennel. Hitler egy dolgot tudott: pofázni, de azt nagyon.


# 24/24 Időpont ma 15:37


- Leopold?

- Ez a gyerek meg nemnormális.

- Köszönöm, kiváló elemzés.

2016. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
61%

"Hol?"


BME vegyészmérnöki. És ne érts félre, itt is sok a konzervatív-jobboldali hallgató, de van sok liberális is. Viszont szélsőjobbos az egy darab sincs, legalábbis én nem ismerek ilyet.


"8 éves voltam, amikor elköltöztünk Erdélyből Magyarországra, hidd el, a liberálisok általában nagyon tájékozatlanok, vagy csak provokálnak."


Hát ez zseniális. Te látod ebben a logikai kapcsolatot? Hogy kapcsolódik ez a korábbi állításodhoz, vagy a válaszomhoz, vagy a mondat első fele a másodikhoz?

Sehogy, de neked ez lényegtelen. A fontos hogy csúnya dolgokat mondjunk a liberálisokról, az igényes tartalom az nem érdekes.

De azért megnyugodtam, hogy te sem vállalod be azt az állításodat, hogy a liberálisok nem tudnak a Romániában élő magyarokról.


"A támogatásokról annyit, hogy a híres minta Nyugaton is így szokás.Az osztrákok is elég sok támogatást adnak a dél-tiroliaknak. "

"Értem én, azok a "retardáltak" ne kapjanak semmit, de a ti retardáltjaitok, általatok babusgatott csoportok ( pl:bevándorlók), na azoknak menjenek az eurómilliók, megérdemlik."


Látom a retardáltas szövegemet nem sikerült értelmezned. Fuss neki még egyszer. Már ha érdekel, és úgyis tudjuk mindketten hogy nem érdekel. De nem is lényeg, mert mondtál pár csúnya dolgot a liberálisokról. Na ez az a hozzáállás, ami miatt a szélsőjobbosokat hülyének tartjuk. Nektek mindegy a tartalom, azonnal átugrotok a bevett szélsőjobbos talking pointokra (van erre jó magyar kifejezés?), a liberálisok így meg úgy, és pont leszarjátok a valóságot, meg a másik véleményét, meg minden mást.


@Kérdező


"Egyébként Hitler még csak nem is volt bolond, mármint őrült. Magas intelligenciájú és műveltségű ember volt."


Sajnálom, nálam a népirtás elkövetése kizárja az embereket az értelmes kategóriából. Azt elhiszem, hogy művelt volt.

2016. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
88%

"Hát ez zseniális. Te látod ebben a logikai kapcsolatot? Hogy kapcsolódik ez a korábbi állításodhoz, vagy a válaszomhoz, vagy a mondat első fele a másodikhoz?

Sehogy, de neked ez lényegtelen. A fontos hogy csúnya dolgokat mondjunk a liberálisokról, az igényes tartalom az nem érdekes.

De azért megnyugodtam, hogy te sem vállalod be azt az állításodat, hogy a liberálisok nem tudnak a Romániában élő magyarokról. "


Úgy kapcsolódik hozzá, hogy liberális körökben, nem egyszer lerománoztak már.


"Látom a retardáltas szövegemet nem sikerült értelmezned. Fuss neki még egyszer. Már ha érdekel, és úgyis tudjuk mindketten hogy nem érdekel. De nem is lényeg, mert mondtál pár csúnya dolgot a liberálisokról. Na ez az a hozzáállás, ami miatt a szélsőjobbosokat hülyének tartjuk. Nektek mindegy a tartalom, azonnal átugrotok a bevett szélsőjobbos talking pointokra (van erre jó magyar kifejezés?), a liberálisok így meg úgy, és pont leszarjátok a valóságot, meg a másik véleményét, meg minden mást. "


Nem te nevezted retardáltnak a külhoni magyarokat?


Nem tarom magamat szélsőjobboldalinak, sőt nem is neveznek így sokan.

Abban viszont egyetértek velük, hogy a liberálisok nagyon ellenszenvesek.


Szerintem, élvezik is, hogy szívathatnak másokat, például a migráció propagandálásával.

2016. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem aki mérnökin van, és odavaló, az élből elutasítja a baloldali-liberális felfogást.

Aki liberális, szerintem inkább a bölcsész, aki szakért ha kell közgazdasági műszaki-energetikai vagy bármilyen téren (ugye Paks2-ről határozott a vélemény szocilogóusok között, hogy az ROSSZ). Valójában ezeknek amúgy semmivel sincs több alapjuk szakmai, mintha legalábbis a mindenegyben blogon olvasták volna őket.


És nem azért, mert hú én vagyok a mérnök, és az alattam lévő szakmunkások, és betanítottak nem érnek annyit, mint én. Egyszerűen tisztában van az értékteremtés mibenlétével.


Megtermelni 20 ezer forintot nem egy nagy dolog, egy mérnök leül a számítógép elé, és gyakorlatilag egy nap alatt előállítja. A liberálisok szerint, ha ennek elvesszük a 60%-át és kiosztjuk a cigánysoron, akkor megoldottuk a társadalmi problémákat...


A legrosszabb amit tehetünk a rászorulókkal, ha sajnáljuk őket, és beléjük neveljük, hogy ő méltók a szánalomra. "Rajtuk segíteni KELL. Anyagilag, mert így rossz élni." De konkrét fejlődés meg nincs mögötte. Soha, semelyik rákövetkező generáció nem fogja tudni megtermelni azt a 10 ezer ft-ot amit a társadalom másik fele megtermelt, ők meg elköltik.


Pontosan ezért néz ki ma így Magyarország, erre vezethetők vissza a legnagyobb problémák. A szocioliberális felfogásra.


Magyarországon nincsenek éles jövedelmi-kilátásbeli különbségek. Életmódbeliek vannak.

Nem azért nem megy a cigánygyerek mérnöknek, mert nem kap ingyenes fizikakönyvet, hanem mert ki sem nyitja, de már a szülei sem nyitották ki.

2016. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
55%
34%-os szalmabábgyártó nagymesterünk nyilatkozatát hallották.
2016. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
62%

ezt képviselitek ti liberálisok... nagyon boldog lennék ha nem így lenne de így van


persze egyébként a meleg&könnyűdrog&melekülthaverság hármason kívül, amik elég kevés "problémát" ölelnek fel


vagy nem? merjétek kimondani, hogy igenis joga van a keresetéhez aki megdolgozik érte

hogy a szociális háló valójában csak egy nagy humbug

2016. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Hitler a maga területén sokkal nagyobb zseni volt, mint Nash. Mind politikusként, mind szónokként. És értelmes is volt, hiszen átlátta a világ működését, ismerte a háttérhatalmat, míg a nem-szélsőjobbosok nem is tudnak róla. És képes volt felismerni, hogy ha egy népben majd minden egyedre érvényes valami, akkor általánosítani kell a néppel kapcsolatban. A ballibek idáig nem jutnak el. Ők nem is értik a gondolkodását.
2016. ápr. 17. 16:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!