Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik/hazudják azt...

Miért hiszik/hazudják azt sokan, hogy a szélsőjobbosok buták?

Figyelt kérdés
Még liberális kutatóintézetek is arra jutottak, hogy a Jobbik-szavazók rendelkeznek a legmagasabb iskolai végzettséggel. A neten is sokkal aktívabbak, olvassák az elhallgatott híreket is, tájékozottabbak. Egy idő után ezek a "demokraták" a saját hazugságaikat is elhiszik a "náczikról", "fasisztákról"? Vagy csak lételemük a hazugság? Miközben olyan szellemi szinten mozognak, hogy nem tudják megkülönböztetni a nemzetiszocializmust és a fasizmust.

2016. ápr. 17. 12:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
10%
Az elméleted ott bukik meg, hogy a Jobbik már rég nem szélsőjobb. :-)
2016. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
De részben lefedi a szélsőjobboldalt is természetesen.
2016. ápr. 17. 12:46
 3/46 anonim ***** válasza:
44%

# 2/2 Időpont ma 12:46


És honnan tudod, hogy arra a részre szavaznak a diplomások? :-) Ezért nincs értelme ezeknek a kutatásoknak. Én például azért nem szavazok a Jobbikra, többdiplomás létemre, mert elolvastam a programjukat, és csak az tudott visszhangzani bennem, hogy "Oké, de miből?". És akkor azokat a részeket ki is hagytam ami enyhén álomvilág, mint Budapestet szélessávú WiFivel ellátni, és hasonló. Amíg a kérdésben és a válaszban nincsenek miértek, addig teljesen fölöslegesek ezek a közvéleménykutatások.

2016. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

Mert az az érdekük. Amúgy meg visszakérdezek. Miért hiszi azt sok szélsőjobbos, hogy a DK- szavazók retardáltak ?


Vaaaagy miért hiszik azt a Madridisták, hogy a Barcások gyökerek és fordítva?

2016. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
28%

"Miért hiszi azt sok szélsőjobbos, hogy a DK- szavazók retardáltak ? "


Mert azok?

2016. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
55%

Demagóg.

Kifejezettena az elégedtelen alsóbb-középrétegnek szól. Szépen hangzik, jól ki van dolgozva, csak a megoldás nem. Az le van írva, mit akarnak megoldani, de ez csak hangzatos beszéd.

A Jobbik meg annak ellenére, hogy változott a poltikája, még erősen szélsőjobb. Csak már egy szinttel feljebb lépett a cigányozó csürhétől.

2016. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
24%

csak tapasztalat.

azért az eléggé más ám mint a puszta hit! ne haragudj, de én speciel nem tudok megnevezni egyetlen értelmes jobbost se, akiket ismerek, de biztos van, csak majd egyszer mutasson be nekem vki egyet.

2016. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
27%

Kezdjük ott, hogy köszönjük a beismerést! A jobbikososk nagy része vehemensen tagadja, hogy szélsőjobbos lenne, szerintük ők nemzetiek, szerinted szélsőjobbosok, jó tudni. (ha ilyen a barátja, milyen lehet az ellensége a Jobbiknak? :-)


Az iskolai végzettség még nem jelent automatikusan magas politikai, gazdasági és társadalmi tájékozottságot! Az utóbbi időben rengeteg fiatal -mondjuk én is- kezdett el papírokat felhalmozni, míg régebben megéltél egy diplomával vagy szakmával ma ha nem sztárszakmád van valósággal gyűjteni kell őket, ha normális munkát akarsz. Részben ez is okozza a csalódottságot és elkeseredettséget sokakanál. A Jobbik mindenre megoldást igér, mindenkinek mindent azonnal és ingyen! Közbisztonság, munka, jó fizetés, erős ország, boldog nemzet blabla. Aki ezt elhiszi az pedig vagy nagyon buta vagy nagyon naiv. A Jobbik ugyanis vagy csődbe vinné az országot vagy egyszerűen hazudik. Egyik verzió sem szimpatikus!

2016. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Ezen kutatások egy része már jóval a néppárttá válás előtt készült. Szerintem a jobbikosok senkiről sem gondolják azt, hogy buták, hanem inkább rosszindulatúak, gonoszok, magyarellenesek. Főleg a DK-s, nácizó Gyurcsány-fanok.
2016. ápr. 17. 13:13
 10/46 A kérdező kommentje:
Ezek is a szokásos hazugságok a Jobbikról. Én még sosem hallottam, hogy jó fizetést ígértek volna. Közbiztonságot viszont lehetne teremteni, és a cigánykérdést is meg tudnák oldani. Az is hazugság, hogy csak a problémákat nevezik meg, megoldást nem kínálnak. Évek óta ezt hazudják a ballibek.
2016. ápr. 17. 13:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!