Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi esély van rá, hogy...

Sulek Péter kérdése:

Mennyi esély van rá, hogy ORbán Viktort Vona Gábor követi Miniszterelnökként?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül 2018-ra gondolok, akár későbbre is.
2016. ápr. 18. 08:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

0%


A jobbik szerintem soha nem kerül kormányra.


(attól, hogy nem tetszik ez a válasz még lehet hasznos, úgyhogy ha lehet ne húzd le mert ennek az oldalnak nem erről kéne szólnia)

2016. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi esély, a Fidesz mindent megfog tenni azért, hogy a Jobbik szavazóit átcsábítsa. Már így is ez zajlik, emiatt a Jobbik "néppárt"-inak nevezi magát.
2016. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Annyi nagyjából (szerencsére), mint hogy Thürmer Gyula követi majd...


Egyébként én szerintem majden tutira veszem, hogy akár az "utolsó percben" is, (tehát úgy majd 2018 elején) összeáll majd

a Gyurcsány elnökletével az MSZP, és akkor simán elsöprik ezeket, ha ezt most még sokan nem is látják, szerintem majdhogycsaknem borítékolható.

Politikailag az lenne a lehető legjobb húzásuk, amit szerintem már most is tud az MSZP is, meg a DK is.

Ennyi...

2016. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már leírtam egyszer, hogy nem és azt is, hogy miért.

"Nem lesz. 1. A fiatalok jelentik a támogatóik legnagyobb %-át. 2. A fiatalok többsége már/most külföldre menekül/t. 3. A fiatalok ejtenek a politikára és választásokra. 4. A népesség legnagyobb aránya időskorú és/vagy nyugdíjas. Ők mennek javarészt szavazni is és kevés köztük a Jobbik támogatója."

2016. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!