Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked tetszik, hogy Vona...

Neked tetszik, hogy Vona liberalizálja a pártot? Mennyi szavazót veszíthet ezzel?

Figyelt kérdés
Eddig én azért szavaztam rájuk, mert egyediek voltak, rendszerellenesek, most meg simulnak (a jelenleg regnáló) hatalomhoz.Komolyan úgy hiszem, hogy 2018-ban vagy nem szavazok, vagy a 3 nagy párton kívül bárkire.

2016. ápr. 22. 08:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy szükséges lépés, mivel szélsőjobbos náci párt képében soha nem nyerhetnének választást. Így se fognak, csak próbálnak nagyobb szavazótábort gyűjteni.
2016. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem amúgy egyre inkább úgy tűnik, hogy az a bizonyos "hőbörgő" szélsőséges réteg, csak arra kellett a pártnak, hogy elinduljanak, bejussanank a parlamentbe, stb. Ha valóban hatalomra akarnak kerülni, ahhoz ennél több kell, ezt ők nagyon jól tudják. Ezért kezdenek liberalizálódni, mert egy az egyetlen járható út a 21. században, nem pedig a náciskodás.
2016. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Még a kérdésre válaszolva, szerintem nem veszíteni fognak ezzel szavazókat hanem újakat fognak nyerni.
2016. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy mit fognak, de engem elveszítettek.

Viszont szerintem 2018-ban kormányra nem kerülnek.

2016. ápr. 22. 09:03
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

elég szomorú hogy ezért elvesztettek..ügyes vagy.

vona csak nem engedi indulni a zsebnáácikat.

itt egy szélsőjobbos oldal cikke erről ami meglepő mód nagyon objektiv..ritka az ilyen: [link]

viszont ez is részben csak a felszint karcolgatja.


vona béklyónak tartja a szélsőségeseket. a zsidózás hoz egy szavazatot és elvisz 9-et, a cigányozás hoz 4-et de elvisz 5-öt, az unióellenesség hoz 0-t és elvisz 8-at

, ha kormányozni akarnak akkor fel kell nőniük.

Ők is nagyon jól tudják, hogy a white trash szavazók nem adnak többet 20%-nál, és elijesztik a valódi középosztályt

mert hát valljuk be, a jobbik szavazói a társadalom legalacsonyabb rétegéből jönnek ki. már egy éve tart amúgy

a cukiságkampány. gyerekeket meg kiskutyákat simogat a vona 1 éve, ne mondd hogy nem tűnt fel.

a jobbik elérte a maximumot, nincs több gyűlölködő csőcselék az országban

2016. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Villamosmérnök csaj neked mióta csőcselék? Id.ióta
2016. ápr. 22. 10:33
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
a kivétel gyengiti a szabályt..de amugy pont a lényeget szürted le..Ügyes.
2016. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Áruld már el, hogy pl. az idióta, pojáca Novák mitől volt példaképed?
2016. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

"Még a kérdésre válaszolva, szerintem nem veszíteni fognak ezzel szavazókat hanem újakat fognak nyerni."


Nyernek újakat,de régieket is veszítenek.

Nagyobb lesz a megosztottság.

Nem kerülnek soha kormányra,gondolom ez a cél...Elevickélni a parlamentben,nem több.

2016. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"Villamosmérnök csaj neked mióta csőcselék?"


Már nem is haragudj,de elég fura ha egy hiányszakmában lévő Jobbikos:D


Általában azok a diplomások Jobbikosok,akik nem értenek semmihez,vagy Dunát lehetne belőlük rekeszteni:d

2016. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!