Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek várható új párt...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek várható új párt Magyarországon, ami hasznos is lesz és nagy eredményeket érhet el?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen, akik erre képesek lennének, azok nem fognak beleugrani a politika fertőjébe.
2016. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy bármilyen párt is kormányozzon, menet közben azt fogják tapasztalni hogy a nép csak adózik és nem tesz semmit azért hogy jól és tisztességesen működjön a kormányzás. Ezt látva ismétlődik az ami eddig is volt.

Például amikor stadion épül, abban egyáltalán nem csak OV a hibás, hanem a botnak mindig két vége van. Az építésben részt vevők egyike sem mondja azt hogy én ezt nem fogom csinálni mert a kórházakra kellene ezt a pénzt költeni. A mérnök sem meg az építőipari segédmunkás sem mondja, hanem ássa saját sírját. Egykori irodalomtanárom szokta mondani hogy a szolgalelkűség viszi a sírba az országot. Így nem lehet nagy eredményeket elérni. Csak egyoldalúan nagy eredményeket, ami nem a népnek nagy. És feudalizmust is így lehetett létrehozni.

Amúgy lehetne jobb párt is, de az a baj hogy valahogy a tisztességes emberek soha nem kerülnek közel a húsos fazékhoz. Elárulom hogy én sem lopnák ha én kormányoznák. De ezt látva kiröhögnének és akár alkalmatlannak mondanának az ingyenélethez jobban értők. Vezettem én már katonaságnál századot és mindenki maximálisan elégedett volt. Kivéve azokat a tiszthelyetteseket akiknek minimum két fokozattal kevesebb iskolai végzettségük volt és kimutatták hogy nem így kell ezt csinálni hanem úgy ahogy egy igazi ingyenélő aljanépség teszi. Az a baj hogy a becsületesnek van kisebb szája, az a kevésbé erőszakos. Míg a becstelen valamiért mindig magasabb lovon ül vagy ha nem akkor lelöki onnét a becsületest és helyére ül. Lásd az 50-es évek államosításait. Ezért nem működik jól semmi ebben az országban.

2016. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindegyik párt elmegy a lecsóba. Nem éri meg velük foglalkozni. Ne pártoktól reméljük a javulást, hanem a néptől.
2016. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem új párt kéne, mert abból már van elég és csak az adófizetők pénze bánja. Inkább ritkítani kéne a pártokat, mert kegyetlen pazarlásban van az egész ország, mert van vagy 150 párt ami csak díszeleg és osztja az észt.


gondoljunk bele, ha jön egy új párt mi lesz? semmi. Jön elfoglalja a helyét és teng leng.

2016. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nép élvezi hgoy sanyarog, nem érdekli semmi, csak a saját jóléte, önös érdeke. Képtelen fellépni radikálisan, mert semmi nem jó neki. Ha a néptől kell várnom a javulást évszázadokig várhatnék, csak sajnos olyan sokáig nem élek.
2016. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!