Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik megye a...

Szerintetek melyik megye a legélhetőbb?

Figyelt kérdés
Szerintem Vas,meg Győr-Mosony-Sopron megye. Igaz, Szombathelyen sokan kérkednek pénzt a földön ülve,de Szentgotthárd és Körmend egész élhető helyek. Ausztriában, magyar cégnél megkeresel 400 ezret. Plusz még ott az Opel is.

2016. ápr. 23. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pesten is sok a csöves, pedig azért akad meló az iskolázatlanabbaknak is.
2016. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igaz,itt nincs Jobbikos város,csak Fideszes.
2016. ápr. 23. 13:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

azt tudom melyik nem az

pl pécs az ország másik felére kellett meneküljek munkáért mert ami ott folyik az kritikán aluli

kom-eszt be igaz ocsmányabbak az utcák a kultúra a béka segge alatt van de van hol dolgozzak még ha szarért-hugyért is

2016. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem Budapest, egyáltalán nem élhetőbb, mint akár Szabolcs megye.

Drágák az albérletek, sok az állás, de az állasok nagy része olyan kevés pénzt fizet, hogy abból egy 2 szobás lakás bérleti díja sem jön ki.

Ha véletlenül adódik egy jobb állás, arra van 60-80-100 jelentkező.

Persze kapcsolatokkal más...

Aztán van még egy csomó egyéb kiadás, ami egy kisvárosban nincs. Lehet, hogy több az állás és a fizetések is valamivel jobbak, de... Nagyo bbak a költségek

2016. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Pest. Szórakozási és álláshelyek tekintetében ott van a legtöbb lehetőség (ennek megfelelően a s_eggfej is sokkal több), de ha nem lenne Pest, kb. atomjaira bomlott volna az ország szerintem...


De Győr-Moson-Sopron megyéről is jókat hallok.

2016. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Vas megy Győr-Mosony.. Kevés roma, osztrák életszínvonal,értem miért akarják megszerezni az osztrákok.
2016. ápr. 23. 14:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vas és Győr-Moson-Sopron megye. Valahol olvastam hogy Vas megyében élnek legnyugodtabban az emberek. Kerékpártúrázás közben is feltűnt Vas megye, ott frissnek, üdének és vidámnak éreztem magam túra közben és olyan érzésem támadt hogy az egész Földet meg akarom kerülni. De be kellett érnem azzal hogy az út közben spontán összeverődött kerékpárosokból több kilométeren át tartó verseny alakult ki és utána sem fáradtságot éreztem hanem frissességet. Az ottani mentális atmoszféra lenne az oka? Vagy a nyugati határ közelsége? Sokszor felmerültek bennem ezek a kérdések.
2016. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelműen Budapest és Pest megye.
2016. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Én Vas megyei vagyok,majdnem Ausztriában élek.:) Itt van az Opel, milliót is kereshetsz itt,ha meg nincs olyan végzettséged,hogy oda menj,akkor kijöhetsz Ausztriába magyar,ha tudsz németül, osztrák céghez is, és több százezret szerezhetsz. :) Ha kell valami csak kiugrasz Grazba,vagy felmész Szombathelyre. Néhány embernél már azvan,hogy "Mit vegyek,annyi pénzem van?"
2016. ápr. 23. 14:52
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

"Drágák az albérletek, sok az állás, de az állasok nagy része olyan kevés pénzt fizet, hogy abból egy 2 szobás lakás bérleti díja sem jön ki. "


Egy ember miért akar 2 szobást lakást egyedül BÉRELNI?


Egyébként szoktam nézegetni bp állásos csoportokat, és ha 100 ezer nettós állást (pl mosogatás) kirak valaki, akkor már kezdődik a hőzöngés, hogy ilyenkevéspézé'!?.

Szóval annyira azért nem lehet olyan rossz, mint szabolcsban.

2016. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!